veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 150-156 Papieren speelgoed en theaters
[151] [152] [153] [154] [155]
kavel: 153 verkocht € 180.00

Nieuw Vermakelijk Ganzenspel

Eve Wijsmuller, Amsterdam, ca. 1850. 41 x 53 cm. Gelithografeerd, handgekleurd ganzenbordspel. Redelijk exemplaar, beschadigde marge aan achterzijde verstevigd, wat slijtageplekjes aan het oppervlak + Clingendaalsch Wedrenspel, ca. 1883. 40 x 57,5 cm. Aan achterzijde verstevigd aan randen, bovenrand (marge) wat smoezelig. Gevouwen, verder goed ex. + Nieuw Vermakelijk Elfstedenspel. Bijlage van de Leeuwarder Courant, 1940. Chromolithografie op papier, 56 x 43 cm. Enkele vouwen, scheur aan achterzijde gerep. met plakband, verder goed + O, die milde leeningbank!! Rotterdam, Frans Moret & Zonen, 1912. Lithografie op papier, 65 x 49,5 cm. + Chantecler-spel. Present-exemplaar voor de kinderkamer. Drukkerij Opstanding voorheen Veldhuyzen & Co., Weteringschans 167 [Amsterdam]. Lithografie op papier, 46,5 x 51,5 cm. - en 5 andere.
(totaal 10)