veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 400-617 Oude boeken 17de-19de eeuw
[400] [401] [402] [403] [404]
kavel: 402 € 100 - € 200

[Alkmaar] 19de-eeuws convoluut

Bevat 14 zeldzame korte werken, meest te Alkmaar uitgegeven, halverwege 19e eeuw. In gekartonneerde band, 8vo. Band sleets, rug beschadigd, inhoud deels water- of roestvlekkig, verder goed.
Bevat: (1) Ontzwaveling van hippokreen-ontzwavelaar. Alkmaar, H.J. van Vloten, 1839. 10 pp.; (2) Gezangen, bij gelegenheid der feestelijke intrede van de Alkmaarsche afdeeling V.W. in derzelver nieuwe vergaderzaal, op woensdag den 30sten October 1839. 13 pp.; (3) De feestdag van Nederland, op den 24 Augustus. Alkmaar, Hermanus Coster, 1839. 5 pp.; (4) Uitboezeming op den 24 Augustus, 1839. Door J.J. Schaap. Alkmaar, H.J. van Vloten, 1839. 8 pp.; (5) Pieter Spa's reize naar Londen, ter gelegenheid van het krooningsfeest van Koningin Victoria. Door W.J. van Zeggelen. 2e druk. Dordrecht, H. Lagerwey, 1839. 48 pp.; (6) De 24 Augustus in Nederland. Alkmaar, Hermanus Coster, 1840. 12 pp.; (7) Egmond in 1004 en 1021, door W.J. Hofdyk. Alkmaar, H.J. van Vloten, 1840. XII,91 pp.; (8) De Valkenvangst. Door W.J. van Zeggelen. 's Gravenhage, W.P. van Stockum, 1841. 83 pp.; (9) De bruidsdans: een lied van den minstreel van Kennemerland. Alkmaar, G.K. van der Paauw, 1842. 86 pp.; (10) Koning Willem II in Noord-Holland. Alkmaar, G.K. van der Paauw, 1842. 13 pp.; (11) Jezus geboorte. Een kers-gedicht, door A.L. Lesturgeon. Zwartsluis, R. van Wijk, Anths.zoon, 1843. 8 pp.; (12) Wilmijntje, of de laatste nacht. En Martha, of de verschijning. Mr IJ.D.van Dam. Schagerbrug in de Zijpe, wed. J.C. Honigh, 1844. 14 pp.; (13) De poëzij onzer dagen. Dichtstuk door I.M. Calisch. Amsterdam, M.H. Binger, 1847. 22 pp.; (14) Den 25 October 1848 te Egmond aan Zee, door H. de Vries, Wz. Alkmaar, Joh. Roem, 1848. 20 pp.