veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 400-617 Oude boeken 17de-19de eeuw
[400] [401] [402]
kavel: 400 verkocht € 850.00

[Scheepvaart] Grondbeginselen van den Scheepsbouw

of werkdadige verhandeling der scheepstimmerkunst; in't Fransch beschreven (...) en in het Neerduits gebracht door een liefhebber der vrye kunsten. Zynde deeze vertaaling, onder het opzigt van twee beroemde Hollandsche scheepsbouwers, verrykt, met eenige aantekeningen, voor ongeoeffende in de Fransche scheepstimmerkunst en in de meetkunde. Ottho van Thol/ Gerrit de Groot, 's-Gravenhage/ Amsterdam, 1759. 4to, 349, xx pp. In orig. roodpap. band met gemarmerde platten en vergulde rugtitel. Compleet met 24 platen op 23 uitvouwbare platen.
Rug aan onderzijde licht besch., hoeken sleets, verder net exemplaar van deze zeldzame eerste Nederlandse uitgave.