veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 400-617 Oude boeken 17de-19de eeuw
[506] [507] [508] [509] [510]
kavel: 508 verkocht € 80.00

Handleiding tot uitoefening van het notaris ambt

J.C. Dwars, 1838. In (18e-eeuws) perkament. 430 p. Achterin ca. 30 p. 19e-eeuws papier meegebonden, enkele beschreven.
Naam op titelblad, licht roestvlekkig, verder goed.