veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 700-746 Topografie Nederland
[702] [703] [704] [705] [706]
kavel: 704 € 70 - € 140

[Den Haag/ Delft] Lodewijk Koster (1859-1937). De trekvaart tusschen Den Haag en Delft.

Vóór de vaartverbreeding. XII etsen door A.L. Koster, tekst van Joh. Gram. Den Haag, Mouton & Co., 1892, gedrukt in 160 exemplaren (150), 12 etsen op chine collé en 23,(1) p., tekst, los als uitgegeven (de tekst dus in losse katernen) in oorspronkelijk gelithografeerde portfolio met voorplat door Koster en linnen rug, 42,5 x 32 cm.
Platten van portfolio gebruind, hoekbandjes om de portfolio te sluiten ontbreken en sleets langs de randen. Intern kleine defecten aan tekstbladen, etsen in (zeer) goede staat. Bevat: (1) De Delftsche vaart; (2) De Geestbrug; (3) De Tolbrug; (4) De Hoornbrug; (5) Het scheepstimmerwerfje; (6) Bij Cromvliet; (7) Bij den Haag; (8) Jaagpad; (9) Bij Delft; (10) Jaagpad; (11) Bij Delft; (12) Het molentje.