veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 750-793 Topografie Europa
[756] [757] [758] [759] [760]
kavel: 758 verkocht € 150.00

[Engeland] 3 titels: (1) Grand panorama of London and the River Thames.

18 feet in length. Sold by Azulay, Thames Tunnel, (1851), leporello in 45 secties van 11 x 15 cm. en kortere eindsecties, totale lengte ca. 560 cm., opgevouwen in hergebruikt contemporain linnen met de titel (op geel papier) opgeplakt aan de binnenzijde.
Leporello gescheurd op enkele vouwen, iets roestvlekkig, 1 sectie met eenvoudige handkleuring, eerste sectie verstevigd met papier op keerzijde (met bedekking van de marges aan de voorzijde); (2) The Royal River: The Thames from source to sea. Descriptive, historical, pictorial. Londen etc., Cassell & Company, 1885, VIII,367,(5) p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk verguld en gedecoreerd linnen, alle sneden verguld, folio. Boekblok losgaand; hoeken en rug-einden sleets. En met nog 1 andere (toeristische gids uitgegeven door de London & North Eastern Railway). (totaal 3)