veiling / Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen / 850-904 Cartografie en atlassen
[858] [859] [860] [861] [862]
kavel: 860 verkocht € 80.00

[Braun & Hogenberg] Arnhem, Geldern, Venlo en Roermond.

4 Gelderse steden op een blad uit: Civitates Orbis Terrarum. Braun & Hogenberg, ca. 1600. Arnhemium Opp., Gelria, Venlonum Opp., Ruremunda Opp. Oudgekleurd, delen cartouches en wapens goudgehoogd. Ingelijst met passe-partout achter glas. Kaartbeeld 36 x 48 cm. Lijst 50 x 62 cm. Samengevoegd met: een gekleurde prent van Arnhem (plattegrond en aanzicht). Blad uit: Geldersse Geschiedenissen, door Arend van Slichtenhorst, gedrukt door Jacob van Biesen, Arnhem, 1654. Ingelijst met passe-partout achter glas. Kaartbeeld 25 x 35 cm. Lijst 42 x 51 cm. Div. roestvlekjes; verder goed.
(totaal 2)