[908] [909] [910] [911] [912]
kavel: 910 € 100 - € 200

[Historische atlas] Atlas Antiquus, Dr. C. De Spruner.

Justus Perthes, Gotha, 1850. Historische atlas met 27 handgekleurde gegraveerde platen. Folio, linnen met titel in goudopdruk. (6) pp.
Enkele platen met lichte waterschade of licht roestvlekkig, plaat 12 ingescheurd op de vouw, verder alle platen in goede staat. Band sleets langs randen; vernieuwde rug en binding. Ex libris van James Franck Bright op schutblad.