1000-1122 Strips

kavel: 1091
Kapitein Rob
-Complete reeks van 56 deeltjes, uitgave dagblad "Het Parool"/ de Nieuwe Pers, 1946-1963. In prachtstaat.-

verkocht € 400.00
kavel: 1092
Marten Toonder - Heer Bommel Volledige Werken e.a.
-Heer Bommel Volledige Werken. Panda, 's Gravenhage, 1995. De volledige verzameling in het weekblad Revue gepubliceerde verhalen - en Panda Volledige Werken nrs. 1, 34, 35. Alle in kunstleer gebonden met opgeplakte voorplaat.-

verkocht € 140.00
kavel: 1093
Hergé - Kuifje
-Raket naar de maan. Casterman, herdruk, 1954. Hc met linnen rug + vroege herdrukken van De schat van Scharlaken Rackham en Sigaren van de Pharao. Alle met lichte gebruikssporen en wat sleets aan hoeken.-

verkocht € 80.00
kavel: 1094
Peyo - De Smurfen
-Deel 1-8, Dupuis, 1967-72. Vanaf dl. 3 in eerste druk in goede staat (enkele lichte besch. bij nr. 3 en 8) + nrs. 12 en 13 Johan en Pirrewiet in 1e dr. - en 1 herdruk. -

verkocht € 60.00
kavel: 1095
Volledige Uitgave Tom Poes Weekblad
-Deel 1-13, Boumaar, 2009-12. 13 delen hc. -

verkocht € 170.00
kavel: 1096
Marten Toonder
-Tom Puss at the Panto. Birn Brothers, London, 1950. Hoekjes wat gesch. Exemplaar Nelly A. van de Geer* met naam en adres op schutblad + Tom Puss in Nursery Rhymeland. Marten Toonder, Marks & Spencer, 1948. Buitenzijde aan randen wat geschaafd, rug sleets, verder goed ex. + Tom Puss Tales. Groene rug. Sleets aan hoeken en randen, lichte besch. aan linnen rug bovenaan.-

verkocht € 100.00
kavel: 1097
Marten Toonder
-Tom Poes Vertellingen. De Bezige Bij, 1949. Editie met linnen rug. Wat sleets aan randen, vrij goed ex. + Tom Poes en de Watergeest, Bezige Bij, 1950. In halflinnen, 61 pp. Klein vochtvlekje rechtsonder, goed ex. + Het Toverkruid. H. Smith Groningen, plaatjesalbum, ca. 1955. Compleet met alle plaatjes. Halflinnen. Redelijk ex. met slijtage aan randen en ca. 2 cm papierverlies l.o. voorplat + Tom Poes en de Laarzenreuzen, De Muinck & Co, Amsterdam, 1948. In halflinnen. Licht sleets aan hoeken en randen, net ex. + Panda en de Meesterdief. De Bezige Bij, hc met linnen rug, 1950. Vochtvlekje r.o., naam op titelp., verder net ex.-

verkocht € 120.00
kavel: 1098
Marten Toonder - legpuzzels
-De Muinck & Co, Amsterdam, 1947. Op de Kermis + De ontdekkingsreiziger + De visvangst + De schatten van Pikkin - toegevoegd Het Feestmaal. Leg-puzzle no. 1, Diana edition, 1941.-

verkocht € 90.00
kavel: 1099
Henk Kabos + W.G. van de Hulst
-De lotgevallen van Tekko Taks. Dagblad de Nieuwe Nederlander, 1947 + deel 1-4, de Muinck & Co/ Trouw, 1948-50 + privébundeling van de in het blad Avondlectuur verschenen verhalen: Op glad ijs/ en de Zoon van het Hemelse Rijk; en het Wereld-voedsel-probleem; en het Spookslot Ilpenrode; breekt het diepte-rekord. 4to, in linnen geb. + Fokkie Flink derde avontuur no. 1-13, Henk Zwart/ Henk de Wolf, 1945 - en 3 andere van Fokkie Flink + Ome Keesje. De Reis naar de Maan. Willem van Cappellen/ Henk Zwart, bundeling aflevering 1 t/m 12, 1948 + Inde Goude Gaper. W.G. van de Hulst Sr./ W.G. van de Hulst Jr. Complete reeks van 6 deeltjes, Trouw, 1947. Deel 1 met scheur (zonder papierverlies) in voorplat, deel 5 met krabbel op achterplat.-

verkocht € 90.00
kavel: 1100
Jean Dulieu - Paulus de Boskabouter
-Deel 1-5, Arbeiderspers, 1947-48 + Het Winterboek van Paulus, Arbeiderspers, 1948. In halflinnen + Paulus en de eikelmannetjes. Van Holkema en Warendorf, 1973. Geb. met s.o. + Paulus en de insekten, Leopold, 1981 - en 3 andere delen uit de reeks + 10 delen Gouden Klassiekers, uitgeverij de Meulder - en 12 andere.-

verkocht € 110.00