1000-1122 Strips

kavel: 1111
Piet Wijn Portfolio
-De Lijn Bayum 1982. Gedrukt in een genumm. opl. van 150 stuks. Dit is nr. 135. Map met opgeplakte plaat waarin een bijlage en 6 prenten: Verowin, Aram, Jennifer Scott, Alleen op de wereld, Gloria van Goes en Douwe Dabbert.-
€ 60 - € 90
kavel: 1112
[Zeefdrukken. Posters] Lot van 10: Daniel Clowes, zeefdruk
-60 x 50 cm., gen. en ges., oplage: 100 ex., zeer goede staat + Andreas, 50 x 50 cm., gen. en ges., oplage: 150 ex. + Henk Kuijpers, Franka bij Lambiek, 50 x 70 cm., gen. en ges., oplage: 400 ex. + Milo Manara, 70 x 50 cm., gen. en ges., oplage: 300 ex. + Marc Sleen, De drie wrekers en 2 andere, 50 x 70 cm. + 28,5 x 36 cm. (2x), 1x ges. + Jacques Martin, Alex, 50 x 37,5 cm., gen. en ges., oplage: 500 ex., en 2 andere, alle in redelijke tot goede staat.-

verkocht € 100.00
kavel: 1113
Marten Toonder/ Seth Gaaikema
-Brief van Marten Toonder aan Seth Gaaikema waarin hem bedankt voor de dichtbundel die Gaaikema hem toestuurde en schrijft dat hij "... met hetzelfde gevoel en dezelfde taalliefde een Dichter zou kunnen zijn". Toonder heeft alle begrip voor de andere benadering die Gaaikema koos en schrijft "de ontroering is het nobele doel waarbij de kwantiteit voor een keer toch wel kostbaar is". Typoscript op Eyrefield Lodge briefpapier met handgeschreven aanhef en signatuur - met: PTT Post Strippostzegels. Mapje aangeboden door PTT Post BV ter gelegenheid van de presentatie van de Strippostzegels met het thema 'Olivier B. Bommel en Tom Poes'. Den Haag, 14 mei 1996. 4 pp. Met 3 velletjes van de Bommelzegel, eerstedagstempel. Exemplaar dat Toonder aan Seth Gaaikema gaf, met opdracht en handtekening.-

verkocht € 100.00
kavel: 1114
Flipje Tiel
-Nieuw avontuur van Tiels Flipje, Arie van Vliet. Printmedia bv, 2002-2003. De bevroren bloesems. Gebonden folio met opgeplakte voorplaat, gesigneerd met dédicace door auteur en tekenaar aan Seth Gaaikema als dank voor zijn inleiding in het album. Nr. 1 van de 250 exemplaren + nr. 30/250 van dezelfde + De vrolijke vruchten. Nr. 2 uit dezelfde luxe reeks, dit is nr. 2/250.-

verkocht € 150.00
kavel: 1115
Dick Bos
-Alfred Mazure. Nummers 1-33 (van 34). Nooitgedacht uitgaven, 1960-1964. Alle in goede staat. Toegevoegd 21 doubletten - en 3 andere, deels met gebruikssporen. -

verkocht € 120.00
kavel: 1116
Alfred Mazure
-Dick Bos, nr. 1-34, Nooitgedacht, 1960-64 + Maz-bibliotheek, nr. 35-72, 1963-1967. Alle wat schuingelezen, hier en daar vlekjes, 5 nrs. met enkele losse blaadjes - en 14 vroege herdrukken van Bessy. -

verkocht € 200.00
kavel: 1120
Hal Foster/ Burne Hogarth - Tarzan
-Flying Buttress, 1992-1997. Deel 1-18, incl. 15B. Alle gebonden met stofomslag. -

verkocht € 340.00
kavel: 1121
Marten Toonder - Koning Hollewijn
-Mondria, 1981-1991. Complete reeks van 30 paperbacks. In goede staat + Bommelparade. Paul Verhaak. Uitgeverij Ton Paauw, 2011. 321 p.-

verkocht € 170.00
kavel: 1122
Underground comics
-Zap Comix no. 0 en no. 3 + Your Hytone Comix. 1e druk, 1971 + Plunge Into the Depths of Despair + Motor City Comics no. 2, 1970 + Snatch no. 3, 1969 + Snatch bootleg uitgave + Fabulous Furry Freak Brothers no. 1 t/m 5, 1976. Nr. 1 en 4 omslag met kl. besch. + Katalogus der genialiteit. Monteur, 1996 - en Tante Leny no. 1, 2e jrg. no. 1 en no. 26, 1970-2000.-

verkocht € 110.00