1000-1122 Strips

kavel: 1011
[Dupuis] Guust + Baard en Kale
-Guust nr. 3, Franquin, 1965. Enkele knikjes in kaft, verder goed + nr. 5, 1967. Vrij goed ex. + Baard en Kale. Hokus Pokus Pas. Will, Dupuis, 1958. Lichte gebruikssporen, net ex. + 8 andere van Baard en Kale - en 2 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1012
Oud-Nederlandse strips
-Wimpje's Wereldreizen. Grappige kinderboekjes van Ernst Kutzer met versjes van Lina Tervooren. Scheltens & Giltay, Amsterdam, ca. 1925. 5 van de 6 leporello deeltjes + Professor Doka en Robotto. Krantenknipsels in handgemaakt cassettetje, ca. 1935 + 11 deeltjes Fokkie Flink (2 hiervan besch.) uit bundel (nietgaatjes aan rugzijde) + 5 deeltjes Kappie, Marten Toonder, Friesche Vlag + Tom Poes en de Nieuwe IJstijd + Tom Poes. De Partenspeler, de Muinck & Co - en 3 andere. Toegevoegd orig. enveloppe Bruintje Beer Spel (besch.) zonder het spel. Ouderdomssporen, meest in zeer acceptabele staat.-

verkocht € 100.00
kavel: 1013
Divers jaren 50-60
-De Onbekende Stille nrs. 16, 17, 18 (2x), 23 en 37. Redelijke ex. + Blake & Mortimer. Het Gele Teken. Lombard Collectie 1956. Met Kuifjepunt. Sleets ex. met duidelijke gebruikssporen - en 3 andere van Blake en Mortimer + 7x Kapitein Rob (waaronder 2 in matige staat) + Kapitän Rob und das Erdölgeheimnis - en 16 andere diverse strips uit de jaren 50-60. Toegevoegd: enkele strip-ansichten uit die jaren.-

verkocht € 110.00
kavel: 1014
Marten Toonder
-Tom Poes en de Reuzenvogel, En de rare uitvinding, Op het eiland van Grim Gram en Grom, En de zieke hertog, En het monster ei, En Kaspar de Draak. Complete serie. Oblong, geniet. De Muinck & Co, 1946-48.-

verkocht € 160.00
kavel: 1015
Auteursreeks
-Nummer 1 t/m 33, Oberon/ Big Balloon, 1980-1995. Complete reeks in hc in goede staat. Inclusief alle delen Janjetov/ Jodorowsky - Johnny Difool.-

verkocht € 170.00
kavel: 1016
Walt Disney - Bucky and Bo'
-Mickey Mouse presents Bucky and Bo'. Dean and Son, 1936. Oblong, 156 p. Rug aan bovenzijde bij neep los, boekblok stevig, verder net exemplaar van deze zeldzame titel. -

verkocht € 150.00
kavel: 1017
Walt Disney - Donald Duck een Vrolijk Weekblad
-Lot van ca. 175 Donald Ducks tussen 1952 (5 nrs.) en 1958. Enkele met naam of gebruikssporen, meest in goede staat. -

verkocht € 160.00
kavel: 1018
Strip-drankflessen
-Holland Animation film festival 1996. Ontwerp Joost Swarte + Jopenbier, 2004/5, Mark Retera + 50 jaar Nero bier, Marc Sleen + Pommard Appelation, genumm. en gesign. Enki Bilal + Champagne 15e Stripdagen, Henk Kuijpers + Chocolade Bier t.g.v. Stripdagen Haarlem 2004, Barbara Stok + Laurens Janszoon Jopen, Stripdagen Haarlem 2001/2, Joost Swarte + Chateau Obelix, Amsterdam, Beeldverhaal 1997. Naar Uderzo + Cuvée du Sjors, 2001. Uitgave t.g.v. 25 jaar Stripwinkel Sjors - en Appellation Contrôlée, ca. 1995. Alle nog gesloten. Merendeels niet of moeilijk drinkbaar, maar wel met stripetiket.-
€ 60 - € 90
kavel: 1019
Hergé - Kuifje modelauto's
-Lot van 30 modelauto's in verpakking, schaal 1/43. Atlas, ca. 2000. Een verpakking besch., verder in nette staat.-

verkocht € 280.00
kavel: 1020
Walt Disney - Donald Duck een vrolijk Weekblad
-Privé-bundeling jaargang 1952. Eerste 10 nummers van het weekblad. Van het eerste nummer mist het voorplat, verder alle in goede staat.-

verkocht € 60.00