1000-1122 Strips

kavel: 1021
Jijé - Jan Kordaat
-Jan Kordaat tergen de zwarte zon. Dupuis, 1958. Knikje in voorplat, verder goed + De zaak Barnes, 1959. Net exemplaar + De Bevrijding van prof. Stagmus, 1956. Net exemplaar - en deel 8 t/m 11, 1962-65, alle in vrijwel nieuwstaat. -

verkocht € 150.00
kavel: 1022
Auteursreeks
-Nummer 1 t/m 33, Oberon/ Big Balloon, 1980-1995. Bijna complete reeks in hc inclusief Johnny Difool. Deel 28 met fabrieksfout in coating van het omslag, verder uitstekende set. -

verkocht € 120.00
kavel: 1023
Marc Sleen - Nero
-Lot van ca. 90 delen uit de Nederlandse reeks, Standaard Uitgeverij. Hieronder o.a. dl. 1 t/m 20 en meerdere doubletten. Meest in goede staat, met hier en daar de gebruikelijke gebruikssporen + ca. 70 Het Volk delen, meest in heruitgave, deels in gebruikte staat, deels in goede staat. Toegevoegd: 18 andere waaronder Kapoentjesalbum, Ketje & Co en de Lustige Kapoentjes.-

verkocht € 130.00
kavel: 1024
Detective strips
-Jess Long dl. 1-19, Piroton, Dupuis, 1976-1994. Deels met gebruikssporen als naam of kreukje + 13 delen Miranda Blaise (nrs. 1-7, 15, 16, 17, 19, 20 en 21), Peter O'Donnell, Panda, 1980-86 - en 18 andere waaronder Cross, Sam Pezzo, Detective en Lou Smog. -

verkocht € 120.00
kavel: 1025
Yoko Tsuno + Natasja + Papyrus
-Yoko Tsuno dl. 1-21, Roger Leloup, 1977-1996 (deel 12 ontbreekt) + Papyrus. Dl. 1-15 en nr. 17. De Gieter, Dupuis, 1978-1994 - en Natasja dl. 1-7 en 10-15. F. Walthéry en Mitteï, Dupuis, 1975-92. -

verkocht € 60.00
kavel: 1026
Hermann: Jeremiah + Bernard Prince + Comanche + Torens van Schemerwoude
-De Torens van Schemerwoude dl. 1-10, Arboris, 1985-94 + Bernard Prince dl. 1-15, div. drukken en uitgeverijen - en Gisteren en Vandaag, hc. Lombard, 1980 + Comanche dl. 1-12. Div. drukken en uitgeverijen + Nick dl. 1-3, Dupuis, 1981-83 + Jeremiah dl. 1-20 en 22, Novedi/ Dupuis, 1979-2001 - en 1 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1027
Roodbaard + Yughurta + Vasco + Arno
-Roodbaard. Charlier/ Hubinon e.a. Pandora Jeugdserie dl. 1-4 (= alle), 1961 + dl. 1-26 en 33, Dargaud e.a., meest in eerste druk + Jughurta. Dl. 1-16, deel 1 en 3 Helmond, naam voorin geschreven, overige dln. in eerste druk, goede staat, Lombard/ Talent, 1979-95 + dl. 14 in hc + Roodmasker dl. 1-3, P. Cothias, Glénat, 1980-84 + Arno dl. 1-3, Glénat, 1985-87 + Vasco dl. 1-9, Gilles Chaillet, Lombard, 1983-90.-

verkocht € 100.00
kavel: 1028
Axel Moonshine + Schipbreuk in de Tijd + Ravian
-Axel Moonshine dl. 1 t/m 25. Ribera/ Godard, 1978-1997. Alle sc in goede staat, div. uitgeverijen + Ravian dl. 0 t/m 16 (dl. 1 met alternatieve cover), div. uitgeverijen, 1973-1996 + Schipbreuk in de Tijd. Paul Gilon, dl. 1-9, Semic/ Mondria, 1974-85. -

verkocht € 90.00
kavel: 1029
[Dupuis] Minimensjes + Bram Jager en zijn Buur e.a.
-Minimensjes dl. 1 t/m 12 + 14 t/m 28 en 2 andere. Seron, Dupuis, 1976-1992 + Bram Jager en zijn buur dl. 1-4, 6 en 9 t/m 14. Francis, div. drukken, 1972-1980 - en 20 andere Dupuis uitgaves.-

verkocht € 80.00
kavel: 1030
XIII + Ramiro + Bruce Hawker + Kapitein Sabel + Simon van de Rivier + Lester Cockney
-XIII dl. 1-10, W. Vance/ J. van Hamme, Dargaud, 1984-94 + Ramiro 1-6 en 8, William Vance, Dargaud, 1979-85 + Bruce J. Hawker dl. 1-6, W. Vance, Lombard, 1985-91 + Kapitein Sabel 1-7, Gine, Lombard, 1983-91 + Simon van de Rivier dl. 1-3 en 5-9, Auclair, Helmond/ Lombard, 1977-89 + Lester Cockney dl. 1-7, Franz, Lombard, 1982-93. Alle in goede staat. Toegevoegd: Sneeuw. Gine/ Convard dl. 1-4 en 6-8, Lombard/ Glénat, 1987-95.-
€ 70 - € 120