1000-1122 Strips

kavel: 1031
Aryanne + Ivor + Aria e.a.
-Aryanne. Michel Guillou Terrence/ Smit, dl. 1-9 hc, Arboris/ Himalaya, 1986-91 + Aria dl. 1-18 en 20, Michel Weyland, Lombard/ Dupuis, 1982-98 + De Pioniers van de nieuwe wereld. J.F. Charles dl. 1-3, Glénat + Ivor dl. 1-5, Zoran, Lombard, 1986-88 + Corentin dl. 1-6 (en alternatieve cover dl. 6), Paul Cuvelier, Helmond/ Lombard, herdrukken 1978-86 + Xan dl. 1 en 2, Pleyers/ Martin, Lombard, 1984-85 + Tristan dl. 1-6, J. Martin/ J. Pleyers, Casterman, 1984-90. Alle in goede staat.-

verkocht € 70.00
kavel: 1032
[Studio Vandersteen] Rode Ridder + Bessy e.a.
-Rode Ridder. 96 nrs. uit de reeks, waaronder enkele vroege nummers in eerste druk, ook enkele doubletten. In wisselende staat + Bessy. 106 nrs. uit de reeks, waaronder vroege nummers in eerste of vroege druk. Meest in redelijk goede/ goede staat.-

verkocht € 120.00
kavel: 1033
Willy Vandersteen - Jerom
-Lot van 73 nrs. Jerom, waaronder eerste drukken van nrs. 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11 en 12. Deze nummers in redelijke goede/ goede staat. Verdere nummers deels goed, deels in gebruikte staat. Toegevoegd: 6 nrs. Pats, 7 nrs. Safari, 4 dln. Robert en Bertrand, 2x de Avonturen van Judi - en 6 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1034
Collectie Jong Europa
-Nrs. 5, 9, 10, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 29, 30, 32, 34, 36, 38 t/m 45, 47, 50 t/m 59 en 62 t/m 115. Grotendeels in eerste druk, veelal in redelijk goede/ goede staat.-

verkocht € 125.00
kavel: 1035
Marten Toonder
-Het Spel van Tom Poes. Marten Toonder, ca. 1942. Uitg. Gustav Czopp, Amsterdam. 'n Variété product, copyright Diana Edition. Boekje met spelregels, zeshoekig aanlegpunt, 6 naamkaartjes: Hocus Pas, Ollie B. Bommel, Markies v. Muizenis, Tom Poes, Prof. Sickbock, Pikkin, honderdtien aanlegkaartjes en fiches + Tom Poes Leg-puzzles Gustav Czopp, Amsterdam, 1941. No. 1 Het Feestmaal; no. 3 De Reiskoets; no. 4 De Reus.-

verkocht € 130.00
kavel: 1036
Spaghetti + Arad en Maya + Stef Ardoba + De Partners e.a.
-Spaghetti 1-7, Dino Attanasio, Centri Press, 1979-1981 + Johnny Goodbye 1-5 en 7-11, Dino Attanasio, Oberon, 1976-92 (ruggen verschoten van kleur) + Lowietje 1-7, Berck, Oberon, 1976-82 + Arad en Maya 1-10, Jan Steeman, Centripress + Stef Ardoba 1-7, Bert Bus + Steven Severijn 1-5, Rene Follet + De Partners 1-5 en 7-13, Carry Brugman + Ambrosius 1-3, Gideon Brugman + Ton & Tineke 1-5, Dino Attanasio - en 12 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1037
Western strips
-Blueberry dl. 1-29 en 32 + 3 andere en 5x hc. Giraud/ Charlier, verschillende uitgeverijen, 1971-91. Enkele met stevige gebruikssporen, meest goed + Buddy Longway 1-14 en 16, Derib, Helmond/ Lombard, 1974-87 + Jonathan Cartland 1-10, Laurence Harlé, Dargaud, 1976-95 + Durango 1-12, Yves Swolfs, Archers/ Big Balloon, 1981-94 + Mac Coy 1-16, J.P. Gourmelen/ A.H. Palacios, Dargaud, 1978-1990 + Delgadito 1-4, Paul Teng, Panda, 1981-84 - en Jim Cutlass Mississippi River, Charlier Giraud, Oberon, 1980.-

verkocht € 85.00
kavel: 1038
De Avonturen van Ouwe Niek + Guus Slim
-Ouwe Niek vol. 1-26, M. Remacle, Dupuis, 1964-85. Vanaf deel 6 in eerste druk. Meest in vrij goede/ goede staat. Deel 3 ontbreekt - en 8 doubletten + Guus Slim 1-16, M. Tillieux en Gos, Dupuis, 1973-79. Meest in herdruk - en De terugkeer van Guus Slim, Farao, 1990. -

verkocht € 150.00
kavel: 1039
Marten Toonder
-Tom Poes Oberon reeks dl. 1-32, 1974-86. Dl. 30 ontbreekt, verder nette set + Tom Poes Niemeijer reeks dl. 1-4, 1958 + Fiedelflier plaatjesalbums de Spar dl. 1 en 2, 1947. Beide gevuld t/m plaat 26 (In het land zonder tovenaars daarmee incompleet). Oblong, spiraalgebonden - en 26 andere.-

verkocht € 75.00
kavel: 1040
Favorietenreeks I en II compleet
-Eerste reeks deel 1-32. Complete serie. Deel 1-4, 9, 11, 14, 16, 22, 24 en 27 door Lombard, overige delen Van der Hout of Helmond. Deel 17 en 26 in slechte staat, overige in goede staat + Tweede reeks deel 1-50 compleet. Deel 29, 30, 32, 33 en 36 t/m 50 Lombard, overige Helmond. Meest in goede/ zeer goede staat.-

verkocht € 150.00