1000-1122 Strips

kavel: 1041
Baard en Kale
-Deel 2, 3 en 5 t/m 44. Will/ Sikorski/ Lapière, Dupuis, 1966-96. Deel 9-16 en 18 t/m 44 in eerste druk. Meest in goede/ zeer goede staat + Reeks Albino, hc in halflinnen, alle genummerd - en Eric en Bezaan de Stalen Tyran. Albino, 1983. In linnen gebonden, genummerd en gesigneerd + Eric en Bezaan Het Kauwgommysterie, Will, de Striep, 1985. In linnen gebonden, genummerd en gesigneerd. -

verkocht € 160.00
kavel: 1042
Franstalige strips
-Tintin au Tibet. Hergé, Casterman, 1960. Aan randen en hoeken wat gesleten, redelijk goed ex. + Mickey chercheur d'or, Hachette, 1931. 32 p. + Félix au pays de l'ogre. Hachette, 1931 + Bicot président de club (= Sjors van de Rebellenclub dl. 1), Martin Branner, Hachette, 1928. 4to, in half linnen - toegevoegd: Kuifje in Afrika. Complete verhaal met aankondiging, uit het blad Katholieke Illustratie gehaald, 1960-61.-

verkocht € 80.00
kavel: 1043
Collection Merveilleuse + Aventures et Mystère
-Collection Merveilleuse, 1938. Publication Mensuelle. Recits Complets no. 3 t/m 8 + Aventures et Mystère no. 1 Le Fantome du Bengale, Libraire Moderne, Paris, 1938 + nrs. 4, 5, 6, 10, 16, 17 en 20 uit dezelfde reeks. Toegevoegd: L'Appel de la Jungle no. 9 en 17.-

verkocht € 160.00
kavel: 1044
Franstalige strips
-Becassine en Apprentissage. Edition de la "Semaine de Suzette", Paris, 1919. Wat los in de band, verder goed ex. + Les Bonnes Idées de Bécassine, [idem], 1924 + Les Cent Metiers de Becassine, 1924 + 5 strips zonder kaft uit de jaren 20 - en 6 nrs. "Sans-Gène", 1923 + 4 andere tijdschriften uit dezelfde periode.-
€ 50 - € 80
kavel: 1045
André Franquin - Robbedoes en Kwabbernoot + Guust e.a.
-Robbedoes en Kwabbernoot QRN op Bretzelburg. Dupuis, 1987. Hc met stofomslag + Robbedoes en Kwabbernoot dl. 1-44, Dupuis, ca. 1970-1993. Hogere nummers in eerste druk. Enkele delen in matige staat, meeste redelijk goed/ goed + Guust Flater dl. R1-R5 en 6-15 + Zwartkijken 1 en 2 + Ton en Tinneke dl. 1-3 - en 10 andere.-

verkocht € 75.00
kavel: 1046
[Dupuis] Isabel + Sarah Spits + Atilla + Ragebol e.a.
-Isabel. Will/ Delporte, dl. 2-12, 1983-95 + Isabel en meneer Flophuis, Arboris, 1989 + De avonturen van Attila. Derbi e.a. Dl. 1-4, 1969-74 + Ragebol 1-3, Bom/ Frank, hc, 1987-89 + Frommeltje en Viola. Hislaire, dl. 1-3, 1981-84 + Sarah Spits. Wasterlain, dl. 1, 2, 4, 5, 6 en 11 + Foufi, Kiko, dl. 1-2 (besch.) + De Krobbels dl. 1-4, Deliège, 1975-84 + Woefie, Blesteau, dl. 1 en 2, 1981-82 - en Centauren dl. 1-3, Seron, 1982-84 + Bollie & Billie dl. 1-19, 21, 23 + 2 andere - en 2 reclame-uitgaves.-

verkocht € 70.00
kavel: 1047
Dupuis Unicum uitgaves
-Deel 1 t/m 10, Dupuis, 1981-1983. Natasja, De Blauwbloezen, Yoko Tsuno, De Mini-Mensjes, Baard en Kale, German en wij..., Guust Flater, Agent 212 en Bollie en Billie (in cassette). Alle in hc, vrijwel nieuwstaat, genummerd en gesigneerd.-

verkocht € 140.00
kavel: 1048
Alfred Mazure - De Chef
-Geïllustreerd Stuiversblad, 1932. Debuutalbum van Mazure. -

verkocht € 220.00
kavel: 1049
Franka + De Generaal + Gilles de Geus + Agent 327
-Franka. De Tanden van de Draak, hc in linnen met opgepl. voorplaat, in oplage van 1000 ex., 1986 + De Vlucht van de Atlantis. Hc in linnen met opgepl. voorplaat, 1993 en De dertiende letter, hc in linnen met opgepl. voorplaat, 1995 + Franka sc dl. 1-7, 9, 10, 12-15 en 17 + Agent 327, Martin Lodewijk, dl. 1-3 en 5-13 + De Generaal dl. 1-12 - en 6 andere. Enkele met normale leessporen, meest in goede staat. -

verkocht € 130.00
kavel: 1050
Sheriff Teddy
-Rinaldo d'Ami, Walter Lehning, Amsterdam, 1955. Complete reeks, deel 1 t/m 24. Zwart-wit, geniet.-

verkocht € 120.00