[1409] [1410] [1411] [1412] [1413]
kavel: 1411 € 80 - € 150

[Militaria] Nederlandse kepi

Kepi voor een onderofficier van het KNIL, van zwart laken met blikken kokarde en knoop met klimmende leeuw, ca. 1895-1920.
Bekleding bovenop de pet en de gele bies met gebruikssporen, stormband aan een kant los. Met 1 andere. (totaal 2)