[1412] [1413] [1414] [1415] [1416]
kavel: 1414 verkocht € 50.00

Beknopte beschrijving van den Veldtogt op Java in 1811

Bernard, Hertog van Saksen-Weimar-Eisenach. [Vertaald uit 't Frans] J.C. van Rijneveld. Met kaarten en plans. Dordrecht, J. van Houtrijve Jr., 1835. Gr. 8vo, gekartonneerd, pap. rug, XX,186 pp., compleet met zes uitslaande litho's van kaarten, plattegronden en legerstellingen. Gebruikssporen, stempel en plakkers. Samengevoegd met: Reizen en Onderzoekingen in den Indischen Archipel, gedaan op last der Nederlandsche Indische Regering 1828-1836. Dr. Salomon Müller. Eerste deel. Met kaarten en platen. Amsterdam, Frederik Muller, 1857.
(totaal 2)