1436-1499 Aziatische kunst en fotografie

[1436 - 1445] [1446 - 1456] [1457 - 1466] [1467 - 1476] [1477 - 1486] [1487 - 1496] [1497 - 1499]
kavel: 1446
Kangxi schotel
-Grote porseleinen schotel met asterdecoratie. Achterzijde gemerkt met Artemisa-blad in dubbele cirkel (kleine haarlijn). Diameter 35 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1447
Kangxi schotel
-Groot formaat porseleinen schotel met florale decoraties. Achterzijde gemerkt met dubbele cirkel en fungus-merk. Diameter 38,5 cm.-

verkocht € 460.00
kavel: 1448
Bronzen koro Shi Sou
-Bronzen koro, bolvormig lichaam met een met zilver ingelegde decoratieve band van landschapsmedaillons gescheiden door swastika's, cilindrische nek met rechtopstaande handgrepen, versierd met kleine met zilver ingelegde cirkelmotieven. Onderzijde gesigneerd Shi Sou. China, Qing-dynastie. Hoogte 10,5 cm.-

verkocht € 250.00
kavel: 1449
Japanse bronzen vaas
-Bruin gepattineerde vaas. Buik met 5 lobbingen en uitgerekte hals. Showa-periode. Onderzijde met karakter-merk. Hoogte 32,5 cm.-

verkocht € 275.00
kavel: 1450
[Japan. Shunga] Set van 3 tekeningen in zwarte inkt van een copulerend stel,
-alle op flinterdun Japans papier, bladmaten 34 x 40/45/48 cm., alle met kleine signatuur in pen, met marges opgezet onder passe-partout (vouwen/ kreukjes).-

verkocht € 100.00
kavel: 1451
[Japan] 10 diverse prenten: (1-4) (Vogels en bloemen).
-Serie van 4 kleurenhoutsneden, alle 37 x 24 cm., alle met stempel, decoratieve randversiering met tekst en cartouche met tekst, 2x met bovenhoeken opgezet onder passe-partout (de andere 2 met montagesporen op bovenhoeken verso).-

verkocht € 150.00
kavel: 1452
[Japan] Utagawa Toyokuni III (Utagawa Kunisada) (1786-1864). 6 kleurenhoutsnedes:
-(1-3) Kabuki acteurs: Ichikawa Kyuzo, Onoe Elizaburoe en Iwai Shijaku. Triptiek gepubliceerd door Joshua 1810-1820, de drie prenten elk 37 x 25 cm. (oban).-

verkocht € 140.00
kavel: 1453
[Japan] 6 kleurenhoutsneden: (1) Kunisada II (1823-1880). Kabuki acteur Kawarasaki Gonjuro
-als Tengu. Kleurenhoutsnede, 36 x 25 cm. (oban), los onder (beschadigd) passe-partout.-

verkocht € 90.00
kavel: 1454
[Japan] 6 kleurenhoutsneden: (1) Yoshiiku (1833-1904). De acteurs Bando Hikosaburo
-en Sawamuro Tanosuke. Kleurenhoutsnede, 36 x 25,5 cm. (oban), uitgegeven door Marutoku in 1863, onder passe-partout.-

verkocht € 130.00
kavel: 1456
[Japan] 5 houtsnedes: (1) Kuniyoshi
-Voorstelling van 2 samoerai. Afm. papier 15,5 x 20,3 cm. Druk ca. 1840. (2) Shunsho. Afm. papier 17,8 x 26,3 cm. (gaatjes). (3) Toyokuni. Afm. papier 35,8 x 24 cm. (4) Hokkei. Afm. papier 16 x 25 cm. (5) Moronobu. Afm. 17,8 x 23,1 cm. Druk ca. 1800.-

verkocht € 120.00