1436-1499 Aziatische kunst en fotografie

[1436 - 1445] [1446 - 1456] [1457 - 1466] [1467 - 1476] [1477 - 1486] [1487 - 1496] [1497 - 1499]
kavel: 1497
Yixing theepot Meng Chen
-18e-eeuws Yixing trekpotje. Onderzijde gemerkt Mingyue drie, Meng Chen Zuo, Taibaixing. Hoogte 5,6 cm.-

verkocht € 500.00
kavel: 1498
Porseleinen kom
-Met decoratie van 34 spelende zotjes in tuin. Aan de binnenzijde van de kom 5 zotjes waarvan 1 geblinddoekt. Onderzijde met blauw Qianlong zegelmerk. Op tropisch houten voetstuk. Diameter kom 14,5 cm. 20e eeuw.-

verkocht € 400.00
kavel: 1499
Porselein
-Crackleware kommetje gesigneerd Chenghua Nian Zhi. Ca. 1920 + Japans theepotje met zilveren decoratie, crackle vaasje en een kop en schotel.-

verkocht € 100.00