veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw
[1614] [1615] [1616] [1617] [1618]
kavel: 1616 € 100 - € 200

[Aristide Bruant] Sur la Route

Aristide Bruant. Auteur, éditeur, Château de Courtenay, Loiret. Illustraties J. Borgex, 1897. 208 p. Nr. 89 van 150 op Japan gedrukte exemplaren. In half marokijn met vergulde bandtekening.