veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1750-1757 Fine arts: monografieën en referentiewerk
[1752] [1753] [1754] [1755] [1756]
kavel: 1754 verkocht € 360.00

[Etsen van Renoir en Pissarro] Gustave Geffroy. La vie artistique. 3de en 5de-8ste série.

Parijs, H. Floury, 1894-1903, 5 (van 8) delen van de serie, met geëtste frontispices door Renoir (dl. 3), Pissarro (dl. 6) en Daniel Vierge (dl. 7) en gelithografeerde frontispices door Fantin-Latour (dl. 5) en Willette (dl. 8), oorspronkelijk uniform omslag, klein 8vo.
De ets door Renoir: Delteil 8, tweede staat ("Le Chapeau Épinglé"); de ets van Pissarro: Delteil 126, 7de staat (van 7) ("Paysans portant du foin"). Omslag dl. 3 wat gebruind/ vlekkig, bij dl. 6 met sporen van zilvervisjes, en gebruind op de rug. De andere delen soortgelijke defectjes. Dl. 8 boekblok gebroken in meerdere delen (rugstrip gespleten en gelijmd). Toegevoegd: nog een (matig) exemplaar van dl. 8. (totaal 6)