[1759 - 1768] [1769 - 1778] [1779 - 1788] [1789 - 1798] [1799 - 1807]
kavel: 1769
Rie Cramer (1887-1977). (Kind met speelgoedridder).
-Ets op Japans papier, 7,5 x 10 cm., gesigneerd in potlood rechts onder.-
€ 100 - € 200
kavel: 1770
Kees van Dongen (1877-1968)
-"La Nuit". Houtgravure uit 1001 nacht, 1955. 19,5 x 15 cm. In lijst achter glas - en 1 andere.-
€ 80 - € 120
kavel: 1771
Jan Meyer (1927-1995) Litograph
-Printemps. Lithografie, 75,5 x 55 cm. Gesign. en gedateerd '71 r.o., genumm. H.C. e.es. 1(0)/8 l.o. In lijst achter glas, 95 x 74 cm + Emolée. Kleurendiepdruk, 59 x 49,5 cm. Gesigneerd en gedateerd 68/71 r.o., genumm. 38/75 l.o.-

verkocht € 100.00
kavel: 1772
Jan Balet (1913-2009)
-Bonjour Madame. Ets en aquatint, handgekleurd. 34,5 x 37,5 cm. Nr. 11/120. Gesigneerd r.o. Ingelijst in passe-partout achter glas, 62 x 64,5 cm.-

verkocht € 75.00
kavel: 1773
Anton Smeerdijk (1885-1965)
-Rivierlandschap (de Nederrijn nabij Rhenen?). Aquarel, 42 x 53,5 cm. In lijst achter glas, 51,5 x 62,5 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 1774
Theo van Hoytema (1863-1917)
-Pauw. Lithografie, gesigneerd aan rechter onderzijde. Zwart-wit met gele steunkleur. 17,5 x 31,5 cm. In passe-partout.-
€ 200 - € 350
kavel: 1775
Lot van 2: Josef Eidenberger (1899-1991), "Gosausee mit Dachstein"
-Aquatint. Gesigneerd, zonder datum. In lijst met passe-partout. 31 x 24 cm + Tjeerd Bottema (1884-1978), "Naar de kooi". Ets, gesigneerd, ca. 1910. 41 x 10 cm. In lijst met passe-partout. Papier licht roestvlekkig.-
€ 70 - € 120
kavel: 1776
Lot van 2 aquarellen: Erik Bauknecht (1929-1993), "Puech 2"
-Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1970. In lijst met passe-partout. 64 x 47 cm + Georg Ruijter (1913-1982), havengezicht. Gesigneerd en gedateerd 1959. In lijst met passe-partout. 59 x 42 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1777
Lot van 3: Roeland Koning (1898-1985), "Vissersvrouw"
-Linosnede. Gemonogrammeerd. 50 x 30 cm. In lijst achter passe-partout. In goede staat + Wim Noordhoek (1916-1995), kandelaar. Houtsnede. Gesigneerd, ongedateerd. Een van 30 ex. (19?). 57 x 26 cm. In lijst met passe-partout. Passe-partout met waterschade, zeer lichte roestvlekjes, verder goed + Julius Paul Junghanns (1876-1953), lithografie, 1928. Gedrukte signatuur. 38 x 34 cm. In lijst met passe-partout.-

verkocht € 70.00
kavel: 1778
Lot van 3: Paul Citroen (1896-1983), lithografie van twee paardenhoofden
-Gesigneerd, met opdracht en datum: 'Voor Helga II, 54'. 34 x 40 cm. In lijst achter passe-partout. Marge licht roestvlekkig + Chaja Polak (1941), tekening van figuren met baby en naakt. Houtskool op papier. Gesigneerd met opdracht en datum: 'Voor Nico van Chaja', 1980. 65 x 48 cm. In lijst + Piet Klaasse (1918-2001), litho van een tuin met kind. Gesigneerd en gedateerd 1977. 64 x 49 cm. In lijst.-
€ 100 - € 180