[1759 - 1768] [1769 - 1778] [1779 - 1788] [1789 - 1798] [1799 - 1807]
kavel: 1779
Elizabeth de Vaal (1950)
-Collage met foto, 1987. In zwart. Geen signatuur. Ca. 66 x 51 cm. In lijst + lithografie, in kleur. Gesigneerd 'EdV 1992'. 120 van 200 ex. 76 x 56 cm. In lijst.-
€ 70 - € 120
kavel: 1780
Willem H. van den Berg (1886-1970)
-Portret van de componist Johan Wagenaar (1862-1941), ter gelegenheid van zijn eredoctoraat verkregen te Utrecht, 1916. Olieverf op hardboard. 47 x 32,5 cm. In lijst. -

verkocht € 100.00
kavel: 1781
Jan Christiaan Poortenaar (1886-1958)
-4 etsen: (1) Amsterdam. Bouw viaduct. Nr. 5/20, gesigneerd binnen en buiten de prent. (2) London. Schepen op de Thames. Nr. 16/100, gesigneerd in de plaat. (3) Tygerlelies. Gesigneerd binnen en buiten de plaat. (4) Louvrepoort. Niet gesigneerd. Alle vier op groot formaat, ca. 49 x 63 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1782
Klaas Gubbels (1934)
-Bobby Fischer. Ets/ aquatint, 1971. Handgesigneerd, ongenummerd. 59 x 44 cm. In lijst achter glas. -
€ 80 - € 150
kavel: 1783
Leo Jordaan (1885-1980)
-Politieke spotprenten. Meerdere technieken en afmetingen door Leo Jordaan e.a. (?).-
€ 50 - € 75
kavel: 1784
Aat Veldhoen (1934-2018)
-G. Wentholt, aalmoezenier. Rotaprint, 1964. 50 x 35 cm + Pater Joost Reuter met "Fanny Hill". Rotaprint, 1964. 49,5 x 34,5 cm + zittend naakt. Litho, 1964. 49,5 x 35 cm + Afrikaans meisje, Maria, op haar buik getatoeëerd. Litho, 1965. 34,5 x 30 cm - en 2 andere litho's. -
€ 70 - € 120
kavel: 1785
M.C. Escher (1898-1972)
-Bloemen. Houtsnede, 1931, 18 x 13,5 cm., gemonogrammeerd en tekst "Gaudentes alienam mirantur tabem. U zij bewust hetgeen wij derven: ons vroeg versterven een oogenlust" in het blok, met tekst onder de plaat "M.C. Escher" en "oorspronkelijke houtsnede". Bool 156.-

verkocht € 500.00
kavel: 1786
Paul Schuitema (1897-1973)
-Weihnachtsgesang. Frans Andreoli. Den Haag, 1920. Bladmuziek. Ontwerp voorzijde Paul Schuitema. 34 x 25 cm. -

verkocht € 90.00
kavel: 1787
Philip Boas (1949)
-13 etsen, 1978. Elk ca. 16,5 x 21 cm, los ingelegd in handgemaakt leporelloboek, karton met houtopdruk, 25 x 35 cm. Oplage van 25 ex., dit is nr. 7.-
€ 100 - € 200
kavel: 1788
[Architectuur. Kerken] Jan Stuyt (1868-1934)
-"Wyzerplaten toren St Agneskerk te Amsterdam". Originele potloodtekening uitgewerkt met aquarel. 43 x 44 cm. Gesigneerd r.o., gedateerd 1932 + plattegrond van het perceel van de Sint-Agneskerk te Amsterdam grenzend aan de Lomanstraat. 2 potloodtekeningen uitgewerkt met aquarel op 1 blad. Bladmaat 61,5 x 71 cm + 2 ontwerpen voor het interieur van de kerk te Itteren (omgeving Maastricht): 60,5 x 61,5 cm en 31 x 27 cm. Enkele ontwerpen met scheuren - en handgeschreven brief van Stuyt aan ongenoemde pastoor op briefpapier van Stuyt, gedateerd 1932.-

verkocht € 70.00