[1759 - 1768] [1769 - 1778] [1779 - 1788] [1789 - 1798] [1799 - 1807]
kavel: 1799
M.C. Escher (1898-1972)
-Vissen. 88 x 80 mm. Regelmatige vlakverdeling. Verwant aan 'Vissen' Bool 442. Kaart met aan de binnenzijde een gedicht van Henriëtte Roland Holst. Uitgave ten bate van de Henriëtte Roland Holst Stichting.-

verkocht € 270.00
kavel: 1800
Piet van Stuivenberg (1901-1988). "Jongleur".
-Litho in zwart, wit en rood (met wat reliëf), gesigneerd en gedateerd "Piet '67" en getiteld en "eenmalige steendruk" in potlood, 55 x 43 cm., in lijst en achter passe-partout.-

verkocht € 70.00
kavel: 1801
Eugène Brands (1913-2002). (Exotische vis).
-Kleurenzeefdruk, 1997, gesigneerd en genummerd 117/200 in potlood, 43 x 60 cm., in lijst en achter passe-partout (dode zilvervisjes zichtbaar op het passe-partout).-

verkocht € 200.00
kavel: 1802
"Ljustring (...)". (Nachtelijke visvangst in Zweden).
-Tekening in gewassen inkt, gehoogd met wit, rechts onder getiteld (en gesigneerd?) en gedateerd 1923 in pen, 48 x 61 cm., in contemporaine lijst en achter passe-partout.-
€ 60 - € 120
kavel: 1803
Ex libris
-Leerlingwerken Solterbeck, Lübeck, ca. 1925. 4 ex libris Hans Holtz, H. Holtz, Andr. Court en Albin Velte. In groot kader van het Schriftmuseum Blanckertz, Utrecht, gebruikt voor tentoonstelling + 3 in potlood gesigneerde linosnede ex libris van Ragimund Reimesch (1903-1980), Grunewald, eveneens in kader Schriftmuseum Blanckertz, Utrecht.-
€ 60 - € 120
kavel: 1804
[Met opdracht van Jozef Israëls] J.M. Graadt van Roggen (1867-1959). (De zandschipper).
-Grote ets naar Jozef Israëls, 1892, gesigneerd "Graadt v. Roggen" in potlood rechts onder en met de signatuur van Israëls gereproduceerd in de techniek, gedrukt door Roeloffzen & Hübner, uitgegeven door F. Buffa & Fils (beide Amsterdam), 47 x 69 cm., in (licht beschadigde) lijst en achter passe-partout.-

verkocht € 100.00
kavel: 1805
[Kees van Dongen e.a. met extra suite] Au temps de Paris
-Léon-Paul Fargue. Paris, Bievres, 1964. Complete set met 13 bijbehorende lithografieën in roodlinnen cassette met vergulde titel. Folio, 37 x 27 cm. Litho's (meest dubbelp.) Carzou, Commere, Foujita, Goerg, Jansem, Kischka, Kikoin, Mac Avoy, Savin, Steinlen, Van den Bussche, Van Dongen, Verdier en Dunoyer de Segonzac. Nr. 157, gesigneerd door Commere, Steinlen en Jansem. Met een extra suite van nog eens alle litho's.-
€ 1200 - € 1800
kavel: 1806
16 prenten: (1) H. Blackburn Hart (1ste helft 20ste eeuw). (Robert Louis Stevenson).
-Mezzotint portret, 27,5 x 21 cm., gesigneerd in potlood, uitgegeven in 1922 door de Museum Galleries te Londen (marginale vlekken, montagesporen verso).-
€ 70 - € 140
kavel: 1807
Johan Hendrik Pootjes (1882-1944). Verzameling van ca. 140 tekeningen.
-Pootjes' privé-verzameling van zijn eigen tekeningen in diverse technieken en formaten (grotendeels ca. 25 x 25 cm., grootste 45 x 33 cm.), grotendeels gemonogrammeerd of gesigneerd, bestaande uit gezichten op/ nabij Nederlandse plaatsen w.v. een 50-tal benoemd, een 60-tal diverse Nederlandse onbenoemde onderwerpen als landschappen, riviergezichten, gezichten op boerderijen, portretten, bomen, schepen, karikaturen en stillevens, en een 25-tal (deels benoemde) gezichten op/ nabij buitenlandse plaatsen.-

verkocht € 160.00