350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw

kavel: 522
[Fortificatie] Versuche über einige Theile der Artillerie und der Befestigungskunst
-Aus dem Französischen übersetzt und mit einem Nachtrage begleitet, von Ignaz Rueber, (...) Mit neun Kupfertafeln. Wenen, J.G. Heubner, 1826. François, Marquis de Chasseloup-Laubat. (4), 176 p. Met 10 uitslaande gravures. Halfleer, gemarmerde platten, titelvignet verguld op rug. 8vo.-

verkocht € 180.00
kavel: 523
[Fortificaties] Traité des Fortifications
-Tiree des places les plus estimées de ce temps, pour leurs fortifications, divisé en deux parties (...) la seconde vous fournit des pratiques faciles pour en faire de semblables. George Fournier. Parijs, Jean Henault, 1654. (6),183,(7) p. gevolgd door 110 gravures. Geïll. frontispice. Klein 8vo. Perkament, auteur in inkt op rug.-

verkocht € 440.00
kavel: 524
[Vlinders] Die Schmetterlinge Deutschlands
-und der angrenzenden Länder in nach Natur gezeichneten Abbildungen nebst erläuterndem Text. Arnstadt, Verlag der unst-Anstalt des Verfassers, (1870-1876). 4 delen, 471 p. Groen linnen met goudopdruk, uniform gebonden. Banden wat sleets, dl. 1 rug onderzijde deels los. dl. 4 een plaat los + Recensio Critica Lepidopterorum Musei Ludovicae Ulricae quae descripsit Carolus a Linnè. P. O. Chr. Aurivillius. Stockholm, Norstedt & Soner, 1882. Met 1 gekleurde gravure. Linnen, titel verguld op rug. Band wat verkleurd. Toegevoegd: Svenska Fjärilar. Frithiof Nordström, Einar Wahlgren en Albert Tullgren. Stockholm, Nordisk Familjeboks Forlags Aktiebolag, 1941. 2 delen in 1 band. 535 p. Met 50 gekleurde platen. Halfleer, titel verguld op rug. Rug leer boven ingescheurd.-

verkocht € 240.00
kavel: 525
[Baudartius. Onafgesneden exemplaar] Polemographia Auraico-Belgica
-Scriptore Wilhelmo Baudartio Deinsiano Flandro [1621]. Geïll. frontispice met titel: Viva delineato ac Descriptio omnium praeliorum, obsidionum, aliarumque rerum memoratu dignarum (...). Amsterdam, Michael Colijn, 1622. Samengebonden met: Polemographiae Nassovicae pars secunda, Continens descriptionem & picturam rerum bello gestarum in Belgio (...) Guilhelmo Baudartio Deynsensi Flandro. Amsterdam, Michael Colijn, 1621.-
€ 2000 - € 3000
kavel: 526
[Natuurlijke historie] Histoire Naturelle
-Générale et Particulière, avec la Description du Cabinet du Roi. Georges-Louis Leclerc Buffon. Parijs, Imprimerie Royale/ Den Haag, Pierre de Hondt, 1749-1767. 15 delen. Titelpagina's met vignet, dl. 15 met 2 ontbrekende platen (X en XIII). Perkament, titel rug in goudopdruk, uniform gebonden. 4to.-

verkocht € 380.00
kavel: 527
[Zoölogie] Zoological Illustrations
-or Original Figures and Descriptions of New, Rare, or Interesting Animals. Vol. III. W. Swainson. Londen, Baldwin, Cradock & Joy, 1822-1823. Met 63 handgekleurde lithografieën. Later halfmarokijn met vergulde en geribde rug. Net exemplaar + Mémoires sur divers sujets de l'histoire naturelle des insectes, de géographie ancienne et de chronologie. Pierre André Latreille. Parijs, Deterville, 1819. VIII, 264 p. Half rood marokijn, geribd met titel verguld op rug, 8vo. Bandje iets sleets op scharnieren en hoekjes.-

verkocht € 260.00
kavel: 528
Dictionnaire Historique
-ou Histoire abrégée des Hommes qui se sont fait un nom par le génie,(...) F.X. De Feller. Compleet in 13 delen. Parijs/ Lyon, Méguignon/ Périsse frères, 1821-1824. Dl. 1 met portretgravure. Leer, uniform gebonden met vergulde titelvignetten op rug in rood. 22 x 14 cm - en 1 andere. -
€ 80 - € 150
kavel: 529
[Religie] Het wonder geloof-stuck
-van 't alder H. Sacrament des Autaers. Seer bondigh voorgestelt (...) Verscheyde in twee afdeelinge (...) ecclesia lauda sion. Antwerpen, Hieronymus Verdussen, 1725. 132 p. Leer, 13 x 18 cm. Band met gebruikssporen, sleets aan rug, aantal pp. watervlekkig in ondermarge + (Historien ende Prophetien ut de H. Schrifturen met schoone figueren door Chr. van Sichem). Titelblad en eerste 19 pp. ontbreken. Ca. 1645. Met vele houtsnedes van Christoffel van Sichem. Perkament, sticker op rug, stempel op schutblad. Band met gebruikssporen, blok wat los in band + Regula s. Augstini et Constitutiones. Rome, Nicolai Angeli Tinassii, 1690. (6), 344, (23), 316, 136 p. Leer, titel verguld op rugvignet. 8vo. Platten vlekkig, leer wat sleets aan randen en scharnieren, eerste 4 bladen los in band - en 1 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 530
Catalogus Librorum
-tam impressorum quam manuscriptorum Bibliothecae Publicae Universitatis Lugduno-Bataviae. W. Senguerdius, J. Gronovius en J. Heyman. Leiden, Petri van der Aa, 1716. Met supplement. (10),500,(122), 501-534 p. Geïll. frontispice, titelpagina met vignet, gravure met opdracht, 1 plaat en 1 gravure in tekst. Leer, titel verguld op rug. Folio. Leer op rug besch., hier en daar los, gescheurd op scharnieren, tekst met vochtschade, stempels op titelpagina + Index Librorum Prohibitorum. Rome, Reverende Camerae Apostolicae, 1758. (7), xxxix, 268 p. Geïll. frontispice, titelpagina met gravure. Perkament met blindstempeling, 4to. Band en bladen met waterschade, voorplat nagenoeg los. -

verkocht € 160.00
kavel: 531
Fr. Baconis de Vervlam
-Angliae Cancellarii, De Avgmentis Scientiarvm Lib. IX. Amsterdam, Henricum Westenium, 1694. (12), 562, (61) p. Perkament, titel op rug. 12mo. -

verkocht € 70.00