350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw

kavel: 596
[Maastricht, Brabant, Zeeuws-Vlaanderen] Description Abregée Géographique
-et Historique du Brabant Hollandois et de la Flandre Hollandoise, contenant un détail précis de la distribution de ces pays, de leur situation, climat, gouvernement, forces, nombre & murs des habitans, &c. [C. J.B. Bauche] Tiré du Hollandois, avec des plans exacts des places fortes. Paris. Claude jean-Baptiste Bauche, fils et Laurent d'Houry. 1748.-
€ 200 - € 300
kavel: 599
Inleiding tot het ceremonieel, en de plegtigheden der begraavenissen
-en der wapen-kunde: Uit deszelfs oorspronkelykheid. Cornelis van Alkemade. Delft, Andries Voorstad, 1713. (17),266 p. Geïll. frontispice, 3 gravures waarvan 1 uitslaand. Halfleer met gemarmerde platten, titel op rugvignet. Klein 8vo.-

verkocht € 60.00