350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw

kavel: 372
[Fortificatie] Traité Complet de Fortification
-Ouvrage utile aux jeunes militaires, & mis à la portée de tout le monde. Jean-Francois Gaspard de Noizet de Saint-Paul. Parijs, Barrois l'Aine, 1792/ (1798-1799). 2 delen. XLVIII, 450; (4), 320 p. Dl. 1 met 37 uitslaande platen, dl. 2 met 36 uitslaande platen. Halfleer, titel en deel in goudopdruk op rugvignet. -

verkocht € 110.00
kavel: 373
[Fortificatie] Elemens de Fortification
-Dedies a son altesse monseigneur le prince Charles de Lorraine, grand ecuyer de France. Guillaume le Blond. Parijs, Charles-Antoine Jombert, 1739. 1e druk. (6), 230, (10) p. Met 12 uitslaande gravures. Leer, titel op rugvignet met goudopdruk. Klein 8vo. -

verkocht € 80.00
kavel: 374
[Fortificatie] De la Défense des Places Fortes
-ouvrages composé par ordre (...) mais elles peuvent tout, étant réunies. Lazare Carnot. Parijs, Mme. Courcier, 1812. XXXIX, 616 p. 13 uitslaande gravures. Leer, titel verguld op rugvignet en label met goudopdruk van "3e legiment ligte dragonders". 4to. -

verkocht € 80.00
kavel: 375
[Krijgskunst] Memoires sur l'Art de la Guerre
-Nouvelle édition conforme a l'original (...) sur ses operations militaires. Maurice de Saxe. Dresden, Georg Conrad Walther, 1757. (4), 493, (4), p. Met 3 uitslaande tabellen en 13 uitslaande platen. Leer, titel verguld op rugvignet. 8vo. -

verkocht € 90.00
kavel: 376
[Fortificatie] De la Charge des Gouverneurs des Places
-Antoine de Ville. Parijs, Matthieu Guillemot, 1639. 1e druk. (2), (2), (1), (1), (1), 292, (8) p. Geïll. frontispice, 7 gravures over 1 pagina. Leer, 4to. -

verkocht € 280.00
kavel: 377
[Prentbijbel. Schnorr von Carolsfeld] Illustrations de la Bible. 240 gravures sur bois
-d'après les dessins de Jules Schnorr de Carolsfeld. 3me édition populaire. Parijs/ Leipzig, A.W. Schulgen/ G. Wigand, z.d. (ca. 1860), 2 delen in een band, met 240 gelithografeerde illustraties, contemporain halfmarokijn met geribde en goudgeletterde rug, alle sneden verguld, oblong folio. -

verkocht € 100.00
kavel: 378
[Militaire architectuur. Furttenbach] Architectura universalis
-Das ist: Von Kriegs: Statt- und Wasser Gebäwen. Josephum Furttenbach. Ulm, J. S. Meder, 1635. Klein folio. Half-perkament, titel in rood en zwart. (26),159 pp. 4 delen in een band, de pagina's doorgenummerd, compleet met 60 kopergravures, waarvan 55 over de dubbele pagina en 5 uitslaand.-

verkocht € 1200.00
kavel: 379
[Anatomie] Ontleeding des menschelycken lichaems
-Eertijts int Latijn beschreven door Batholomaeus Cabrolius [Cabrol]. Nu verduytscht en met by-voechselen als oock Figuren verrijckt [vert. door V.F.P. = Vopiscus Fortunatus Plempius]. Amsterdam, Cornelis van Breugel voor Hendrick Laurentsz., 1633.-
€ 800 - € 1200
kavel: 380
Katechismus der Natuur
-J.F. Martinet. Amsterdam, Wed. Loveringh en Allart, 1777-1779. Complete set van 4 dln. in uniform halfleer met 24 (deels uitslaande) platen + J. de Vries. Natuurkundige en ophelderende aanmerkingen over J.F. Martinet's Katechismus der Natuur in 2 delen. Amsterdam, Joannes van Selm, 1779. Alle in contemp. uniform halfleer met rugvignet. Hoeken deels sleets/ gestoten, verder nette set.-

verkocht € 130.00
kavel: 381
Gerard van Loons Aloude Hollandsche Histori
-Der Keyzeren, Koningen, Hertogen en Graaven, welken sedert de komst der Batavieren in het thans genaamde Holland (...). 2 delen. Den Haag, Pieter de Hondt, 1734. Folio, perkament, uniform gebonden. Allegorisch frontispice door F. Morellon la Cave, 2x titel in rood en zwart met vignet door F. van Bleyswyck, (38),348,(22),(1) en 360,(27),(1) pp. Compleet met 13 kaarten en 3 afbeeldingen over de dubbele pagina, 7 volpagina afbeeldingen, 22 geslachtstabellen, waarvan 20 over de dubbele pagina en talloze gravures in de tekst.-

verkocht € 280.00