350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw

kavel: 422
[Leo Belgicus] De Bello Belgico
-Ab initio praefecturae Alexandri Farnesii (...). Famiano Strada. Roma, 1648. Alleen het tweede deel. 16mo, flexibel overlappend perkament, titel op rug in hs. en als frontispice de illustratie met de Leo Belgicus, titel met vignetje, (10),642 pp. + index; meerdere portretten buiten de tekst. Los in band, frontispice gevlekt buiten het kaartbeeld, titel met doorgestreepte aant., slordig ex.-

verkocht € 110.00
kavel: 423
Jenaische Allgemeine Literaturzeitung
-Jahrgang 1-11. Jena, 1804-1814. Geb. in 25 delen, contemp. gekartonneerde platten, 4to. Incl. de Intelligenzblätter en 11 kopergravures in jrg. 1-5, 7, 11. Kleine defecten. Ontbrekend: 1805 juni/ juli; 1807 in totaal 6 nrs.; 1808 mei; 1809 in totaal 3 nrs. en 1 plaat; 1812 juni/ juli; 1813 mei en de eerste 7 nrs. van juli. Maandelijkse indexen voor jrg. 1813-1814 niet aanwezig; jrg. 8 (1811) deels geb. in verkeerde volgorde, maar compleet. Toegevoegd: 12 losse banden met nummers tussen 1825 en 1834.-

verkocht € 160.00
kavel: 424
[Volksboeken] Een schoone historie van de twee gebroeders en de vrome ridders Valentyn en
-Oursson den wilden man, sonen van Alexander keyser van Constantinopolen, ende neven van Pipinus coninck van Vranckryck. Van nieuws oversien, ende op vele plaetsen verbetert. Antwerpen, Weduwe Thieullier en Andreas Paulus Colpyn, z.d. (ca. 1750), 109,(3) p., met houtsnede illustraties, later halfleer, klein 4to.-

verkocht € 150.00
kavel: 425
Twee Franstalige reeksen: (1) Convention Nationale. Arrêtés, déclarations & décrets
-de la Convention Nationale (ondertitel varieert). Du 20 September 1792 - 30 Prairial de l'an second de République française (= 18 of 19 juni 1794). No 1-622. (Parijs), L'Imprimerie Nationale, 1792-1794, 622 nummers in 9 delen, met uitslaande, letterdruk tabellen, eenvoudig contemporain uniform karton met resten van manuscript etiketten op de rug. -

verkocht € 100.00
kavel: 426
[Italië] Drie Italiaanse kleine publicaties
-(1) Del Gianicolo dal Monte Verde alla Quercia del Tasso veduto dal pincio cenno dell Dott. Andrea Belli. Rome, Typografia delle Belle Arti, 1858, 18 p., met geëtst frontispice, contemporain omslag.-

verkocht € 70.00
kavel: 427
[Keurbijbel] Biblia dat is de gansche H. Schrifture,
-Vervattende alle de Canonijcke Boecken des Ouden en des Nieuwen Testaments (...) volgens het besluyt van de Synode Nationael (...). Dordrecht, Pieter en Jacob Keur, 1730.-

verkocht € 550.00
kavel: 428
[Utrecht] [Numismatiek] Beschryving der Bisschoplyke munten en zegelen van Utrecht
-in't bijzonder. Mitsgaders van den oorsprong, de waarde en benaaming van 't geld, het verschil der muntstoffen en weegingen (...) verzameld door Frans van Mieris. Leyden, S. Luchtmans, 1726.-

verkocht € 90.00
kavel: 429
[Griekenland] Archaeologiae Atticae libri septem,
-Dat is: Seve Boeken van de Oudheden van Attika. Francis Rous (vertaald door) Henrikus van Rhenen. Amsterdam, Hendrik en de Weduwe van Dirk Boom, 1688.-

verkocht € 70.00
kavel: 430
[Landbouw/ botanica] Magazijn voor Landbouw en Kruidkunde
-Uitgegeven door J.C. Ballot. Jrg. 1857, 12 nrs. in 6 losse delen. Eerste deel vooromslag los + Afwijkingen in Nederland, in verband met wind en regen, in 1857 en 1858 (middenvouw) + jrg. 1862-1864, gebrocheerd, (sleets, 1864 voorplat losgaand). Utrecht, Kemink en zoon - en 1 los nr. uit 1867.-
€ 70 - € 120
kavel: 431
[Botanica] Beschryving van de Moes- en Keuken-tuin
-J.H. Knoop. Leeuwarden, A. Ferwerda en G. Tresling, 1769. Folio, halfleer met gemarmerde platten. Titel op rugvignet in rood met goudopdruk.-

verkocht € 800.00