350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw

kavel: 432
[Botanica] Dendrologia, of beschryving der plantagie-gewassen
-J.H. Knoop. Leeuwarden, A. Ferwerda en G. Tresling, 1763. Folio, halfleer met gemarmerde platten. Titel op rugvignet in rood met goudopdruk.-

verkocht € 320.00
kavel: 433
[Bouwkunde] Octrooi ter vervaardiging van platte en hellende daken, zolders,
-vloeren, overwulving van kelders, dekken van terrassen en bekleding van muren, enz, enz. Verhandeling met platen over de patentdekking van C. Soetens. Den Haag, Soetens & Fils, 1840. 2e druk. 80 p. 8vo, papieren omslag. Met 2 uitslaande kopergravures.-

verkocht € 90.00
kavel: 434
[Bouwkunde] Handleiding tot de Kennis der Burgerlijke en Militaire Bouwkunst
-Bouwkundige leercursus ten gebruike der Koninklijke Militaire Academie. C.M. Storm. 2 delen. Breda, Broese & Comp., 1863. 3e druk. Halfleer, vergulde rugtitel. Platten wat verweerd + Atlas van LXII Platen, behoorende bij de Handleiding tot de kennis der burgerlijke en militaire bouwkunst. Breda, Broese & Comp. 1863. 5e druk. Folio. Halfleer. Met 63 lithografieën. Slordige band, intern goed + Bouwkundig Handwoordenboek. J.D. Pasteur. Tweede druk door P. Noot. Den Haag, erven Doorman, 1850. 3 delen, (4),IV,III,389; (4),390; (4),337 p., 3 uitslaande gravures, in contemp. halfleer. Banden gehavend aan rug en randen, intern goed. -

verkocht € 105.00
kavel: 435
[Tekenkunst] De kunst om in perspectief te tekenen
-A. Fokke Simonsz. (vert.). Leiden, A. en J. Honkoop, 1805. 8vo, 100 p. Contemp. blind kartonnen bandje. Met 1 uitslaande kopergravure.-

verkocht € 70.00
kavel: 436
[Exposition Universelle 1867] Pariser Ausstellung 1867
-Salviati. Tafeln zu 1.2. met XI; XV litho's. Oblong folio in halflinnen. O.a. Maehemaschine von Samuelson, Locomobile von Ruston, Proctor & Co, Dampf Pfluglocomobile von Howard. Licht roestvlekkig.-

verkocht € 120.00
kavel: 437
[Toneel] De Zondelinge Minnenhandel
-of De mannen op goed fortuin. Blyspel naar het Fransch van den heer Etienne. Den Haag, J. de Groot en zn., 1804. Kl. 4to, 74 p. + Koning Lear. Treurspel in vyf bedryven. Gevolgt naar het Fransch door mevrouwe M.G. de Cambon. 2e druk. 's Gravenhage, J.c. Leeuwestyn, 1791. 99 p. + Het gevaarvol kasteel, of de woestyn in Polen. Tooneelspel naar het Fransch door D.A. Fallee. Den Haag, wed. J. de Groot en zn., 1805 (2x) + De Blinden van Franconville. Zangspel naar het Fransch van Armand Croizette en Chateauvieux, door D.A. Fallee. De Hage, Wed. J. de Groot en zn, 1803 - en De Bataaf; Geestenziener, of de Gelukkige geneezing eener Staatsziekte door de inenting der Varioli Talpani et Piscarini. Bataafsch Blyspel. Den Haag, B.A. Fallee, 1802. Alle in contemp. kartonnen bandjes met rode rug.-

verkocht € 110.00
kavel: 438
[Septuagint] He Palaia Diatheke Kata Tus Hebdomekonta
-Vetus Testamentum Graecum ex versione septuaginta interpretum. Juxta exemplar Vaticanum Romae editum. Cambridge, John Field, Typographum Academicum, 1665.-

verkocht € 280.00
kavel: 439
[Chomel] (1) Algemeen huishoudelijk-, natuur-, zedekundig en konst-woordenboek,
-vervattende veele middelen om zijn goed te vermeerderen, en zijne gezondheid te behouden (...). Door M. Noel Chomel. Tweede druk geheel verbetert, en meer als de helfte vermeerdert door J.A. de Chalmot. Leiden/ Leeuwarden, J. le Mair/ J.A. de Chalmot, 1768-1778, 7 delen met doorlopende paginering, 4370 p., met 100 uitslaande, gegraveerde platen, contemporain uniform half kalfsleer, geribde rug met contrasterende marokijnen titelschildjes (deel 2-6)/ later uniform eenvoudig karton (deel 1 en 7), 4to.-

verkocht € 200.00
kavel: 440
Antiquitates Belgicae of Nederlandsche Oudtheden
-Zijnde d'Eerste Opkomst van Holland, Zeeland, 'tSticht Utrecht, Overyzel, Vriesland, Braband, Vlaanderen, enz. [Van Alkemade]. Amsterdam, Jacob van Royen, 1701. -

verkocht € 155.00
kavel: 441
Koddige en ernstige Opschriften, op Luyffens, Wagens, Glazen,
-Uithangborden, en andere Taferelen. Amsterdam, Jeroen Jeroense en Kees Jeroensz (voor het 2e en 3e deel), 1709. 4 delen in een band.-

verkocht € 110.00