350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw

kavel: 442
[Friesland] Historiarum ab excessu Caroli V. caesaris
-Sive Rerum sub Philippo II. per Frisiam gestarum. (...) libri septem. P. Winsemius. Leeuwarden, Claudius Fontanus, 1646; en bijgebonden: Laudatio Funebris [het In Memoriam van Winsemius] door M. a Wybinga. Idem, 1645.-
€ 70 - € 120
kavel: 443
Neues und curieuses Bergwercks-Lexicon,
-worinnen nicht nur alle und jede beym Bergwerck, Schmeltz-Hütten, Brenn-Hause, S(t)aiger-Hütten, Blau-Farben-Mühlen, Hammerwercken etc. vorkommende Benennungen, sondern auch derer Materien, Gefäße, Instrumenten und Arbeits-Arten Beschreibung enthalten. Minerophilo (pseudonym). Chemnitz, Christoph und Stössel, 1730.-

verkocht € 320.00
kavel: 444
Nederlandsche Historien, Seedert de Ooverdraght der Heerschappye van Kaizar Kaarel
-den Vyfden op Kooning Philips zynen Zoon tot de doodt des Prinsen van Oranje. Met het vervolgh tot het einde der Landtvoogdye des Graaven van Leicester. P.C. Hooft. Derde druk. Amsterdam, Johan van Someren (et al), 1677.-

verkocht € 320.00
kavel: 445
[Nederlandse letterkunde] Kort Begrip; Leerende recht Duidts spreken
-Oock Waarheit van Valsheit te scheyden. Bestaande in 4 deelen (...). Alles uytghegheven by de Kamer in liefd bloeyende t'Amstelredam. [Hendrik Laurensz Spieghel]. Wormerveer, Willem Symonsz Boogaart, [1649].-

verkocht € 140.00
kavel: 446
[Mineralen] Premiere[-Seconde] Centurie de Planches enluminées et non enluminées [1780]
-representant au naturel, ce qui se trouve de plus interessant, ca de plus curiaix parmi les Animaux, les Vegetaux et les Mineraux pour servir d'intelligence a l'Histoire Generale des Trois Regnes de la Nature. [Pierre-Joseph] Buchoz, Lecombe, Paris, [1780].-

verkocht € 3200.00
kavel: 447
[Egyptologie. Lorenzo Pignoria] Laurentii Pignorii Patavini. Mensa Isiaca
-qua sacrorum apud Aegyptios ratio & simulacra subjectis tabulis aeneis simul exhibentur & explicantur. Accessit ejusdem authoris de MAGNA DEUM MATRE (...) ex Kirchero Chifletioque interpretatio. Nec non Jacobi Philippi Tomasini MANUS AENEA, & de vita rebusque Pignorii dissertatio. Amsterdam, Andreas Frisius, 1669. 3 delen in een band, (8),96,(12);(6),96 pp., geïll. frontispice met titel door A. Blotelingh, compleet met talrijke gravures in de tekst w.v. 7 over de volle pagina, een gravure buiten de tekst (bij p. 67) en 11 uitslaande kopergravures, elk deel met titelblad met vignet, deel 2 en 3 doorlopend gepagineerd. Modern kunstperkament, klein 4to.-

verkocht € 160.00
kavel: 448
[Kerkgeschiedenis e.a] (1) Historia Universalis a Mundo Condito
-usque ad Christi Nativitatem. Praemittitur ejusdem Historia Principum Schola, itemque Dissertatio de Utilitate ex Historia Universali capienda. J.H. Boeckler. Strassburg, F.W. Schmuck, 1680. Perkament, 12mo, titel, geïll. frontispice, (6),372 pp. Hier alleen het eerste deel. (2) Historiae Ecclesiasticae Compendium A Christo Nato usque ad Annum MDCC. Joh. Alph. Turrettino in Ecclesia & Academia Genevensi (...). Geneve, Fabri & Barrillot, 1734. Kl. 8vo, nieuwe band, halfleer, nieuwe schutbladen, titel met vignet, opdracht met geïll. vignet, XXX,(2),448 pp., div. aant. (3) Continuationis Joannis Sleidani De Statu Religionis et Reipublicae Tomus Secundus ab Anno videlicet supra millesimum quingentesimum sexagesimo nono, ad nostra usque tempora (...). M.C. Lundorp. Frankfurt a. M., Egenolph Emmel, 1622. Overlappend perkament, titel met typogr. vignet, 968 pp. + index. Hier alleen het tweede deel.-

verkocht € 100.00
kavel: 449
[Religie] 's Weerelds Gods-Diensten
-of Vertoog van alle Religien en Ketteryen in Asia, Africa, America en Europa, van 't begin des Weereldts, tot desen tegenwoordigen tijdt toe. Alexander Ross [vert. Joshua Sanderus]. 5e druk. Amsterdam, Michiel de Groot, 1671. Kl. 8vo, geïll. frontispice, titel met drukkersmerk, (20),733,(10) p., compleet met 15 kopergravures in de tekst, perkamenten bandje.-

verkocht € 110.00
kavel: 450
[Frans-Vlaanderen. Domaniale rechten] Conditions sous lesquelles l'on exposera au Conseil
-des Domaines et Finances de Sa Mejesté de la part de Son Altesse Royale en nouveau bail, la ferme des domaines et moyens courans de la Flandre (...) 1762.-

verkocht € 60.00
kavel: 451
[Vervallen]
-with some of its applications. With a portrait of the author, map and illustrations. Alfred Russel Wallace. London, Macmillan and Co, 1897. 4to, linnen.-
€ 0 - € 0