1-84 Kinderboeken

kavel: 21
[Meisjesboeken] The Golden Annual for Girls
-9 delen tussen 1925 en 1938. Londen, The Amalgamated Press, 1925-1938. Oorspr. halflinnen. Deel 1925 met oorspr. stofomslag + The British Girls Annual. 5 delen tussen 1920-1929. Londen, Cassel and Company/ The Amalgamated Press, 1920-1929. Linnen + Blackies Girls Annual. London, Blackie & Son, 10 delen uit de jaren 20 - en 1 andere. -
€ 70 - € 120
kavel: 22
[Meisjesboeken] Mrs. Strang's Annual for Girls
-Londen, Humphrey Milford/ Oxford University Press, 3 delen uit de jaren 20. Oorspr. halflinnen + The Big Budget for Girls. Londen/ Glasgow, Blackie & Son. 2 delen, ca. 1930. Oorspr. geïllustreerde banden + Hulton's Girl's Annual. Manchester, Allied Newspapers Limited, 3 delen, ca. 1920-1930. Oorspr. halflinnen - en 11 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 23
De zingende kinderwereld
-Kinderliedjes voor een of twee stemmen met pianobegeleiding. J. Worp, woorden J.J.A. Goeverneur, L. Leopold en W. Reinkingh. Illustraties van C. Jetses. Groningen, J.B. Wolters, 28 pp. 12 litho's van Jetses. Randen wat sleets, verder goed ex. + Voor jong Nederland. Nieuw prentenboek door A. & C. van Son met teekeningen van B. & J. Midderigh-Bokhorst. Vroom & Dreesman, Nederland, ca. 1920. Wat los in band. Redelijk goed ex. - en 2 andere.-

verkocht € 180.00
kavel: 24
La Velle Bob Link Book, Reading Book No. 1 + 2
-The Story of Betty and Bob and Their Friends. Robert Foresman. Ills. Maud and Miska Persham. New Haven, The La Velle MFG. Co., 1922. Deel I en II. Beide in halflinnen met bakelieten elpee in hoesje aan binnenzijde voorplat. In goede staat.-
€ 70 - € 120
kavel: 25
[El Pintor] Metropolia n. 1
-Mapje met insteekspleetjes aan achterzijde voor 7 bouwplaten en een verhaaltje/ handleiding op los blad. Ca. 1943. Net exemplaar + El Pintor's Dierenparadijs. Allerlei spelen met wilde dieren. Amsterdam, Corunda, 1946. Uitvouwbare map met 6 achtergronden en 47 (van 48) dierenplaten. -

verkocht € 100.00
kavel: 26
[Meisjesboeken] The Girl from the North-West
-E.E. Cowper. Glasgow/ Londen, Blackie & Son, 1925-1927. 2 delen. Oorspr. linnen, 1 met oorspr. stofomslag + The Mammoth Book for Girls. Londen, Dean & Son, 1931. Oorspr. halflinnen + Angela Brazil. A Pair of Schoolgirls. Glasgow/ Londen, Blackie & Son. ca. 1920 - en 20 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 27
[Meisjesboeken] Little Women
-L.M. Alcott. Londen, Walter Scott, ca. 1880-1900. 2 delen. Oorspr. linnen met goudopdruk + 3 andere Little Women-uitgaven + Susan Coolidge. What Katy Did. Boston, Roberts Brothers, 1878. Oorspr. linnen met goudopdruk - en 22 andere. -

verkocht € 110.00
kavel: 28
[Prentenboeken] Mon ami Pierrot
-Texte de Jérome Doucet. Paris, Librairie Ch. Delagrave. Ills. A. Robida. Herbonden met behoud van orig. platten. Intern gebruikssporen, redelijk ex. + Jean de Brunhoff. Les Vacances de Zéphir. Albums Babar Hachette, 1936. Gebruikssporen, wat lossig in band + Benjamin Rabier. Martin et Jocko. Paris, Jules Tallandier, 1912. 68 p. Net ex. + Les 400 coups d'un Gamin de Paris. Jules Tallandier. Lichte slijtage - en 3 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 29
[Engelstalige kinder- en prentenboeken] Country Pleasures
-Father Tuck's Nursery Series, ca. 1890 + Randolph Caldecott's - Painting Book... First series. London, Frederick Warne & Co., ca. 1890. Eerste 3 p. ingekl. + Come Lasses and Lads. R. Caldecott Picture Books. London, Frederick Warne & Co., ca. 1884. Net ex. + Ride A-Cock Horse to Banbury & A Farmer Went Trotting Upon His Grey Mare. R. Caldecott's Picture Books. London, Frederick Warne & Co., ca. 1884. Achterplat klein strookje tape, verder keurig + Walter Crane's Painting book. London, Frederick Warne & Co., ca. 1890. Eerste paar p. netjes ingekleurd en voorzijde deels vlekkig. Zeldzaam.-

verkocht € 120.00
kavel: 30
France. Son histoire
-Contée par G. Montorgueil. Imagée par Job. Paris, Charavay, Mantoux, Martin - Librairie d'Éducation Pour La Jeunesse, ca. 1900. Platten wat gesleten, intern goed + G. Montorgueil. Les Trois Couleurs. Imagé par Job. Paris, Charavay, Mantoux, Martin - Librairie d'Éducation Pour La Jeunesse, ca. 1900 - en La Cantiniere. Uit dezelfde reeks. Herbonden in linnen met behoud van (sleets) voorplat. Schutblad en titelblad licht verweerd, verder goed.-
€ 60 - € 90