1-84 Kinderboeken

kavel: 81
4 titels: (1) Groot en (vermakelijk) prenttafereel,
-bestaande in meer dan vier honderd soorten van afbeeldingen en figuren, als menschen, beesten, vogelen, visschen, schepen enz. Zeer aangenaam en geschikt om de jeugd, al spelende, op te leiden tot lezen, teekenen, schilderen, of wat hunne zinnelijheid meer mogt vereischen. Voorzien van eene nieuwe berijming. Zaltbommel, J. Noman, 1817, (74) (van 88) p., houtsnede titelillustratie en vele illustraties, draadgebonden, contemporain achteromslag bewaard, 4to.-

verkocht € 380.00
kavel: 82
Les Talents ou Les Couronnés de la Jeunesse
-Jean-Pierre Brès. Paris, Lefuel, ca. 1830. 8 delen, elk met gekleurd gegraveerd frontispice: La broderie, Le chant, La danse, Le dessin, L'économie domestique, L'écriture, Les exercices gymnastiques et La lecture. Orig. omslagen met lithografie, in vergulde cassette met gegraveerde titel in kleur. 12mo.-

verkocht € 650.00
kavel: 83
Dick Bruna (1927-2017)
-5 verschillende uitgaves m.b.t. het 100-jarig bestaan van Bruna, 1968. Alle met illustraties van Dick Bruna. 4 met gelith. bloem op voorzijde in 2 kleurvarianten. (1) een menukaart; (2) uitnodiging voor receptie 100 jarig bestaan; (3) program eeuwfeest; (4) concertboekje. Met: (5) Bruna post. Jubileumeditie 100 jarig bestaan. 44 p.-

verkocht € 300.00