600-641 Gastronomie: kookboeken en menukaarten

[600 - 609] [610 - 619] [620 - 629] [630 - 639] [640 - 641]
kavel: 620
[Vervallen]
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0
kavel: 621
[Receptenboekjes] Lot van 24 receptenboekjes, alle voor 1940
-Meest uitgegeven als reclamemiddel. Waaronder: Weck, Receptenboek, ca. 1930; Practisch handboek voor de keuken. Coutellié, ca. 1910; De Bezuinigingen van Popote, Liebig, ca. 1930; Klassieke wildrecepten en culinaire romantiek. Caspar Tromp. Driessen, ca. 1935.-
€ 70 - € 120
kavel: 622
[Menukaarten] Twee collecties: (1) Verzameling van ca. 40 menukaarten uit de 19de eeuw,
-diverse formaten, 1865-1896, grotendeels Franstalig en gelithografeerd (deels gedrukt in goud op glad papier: porseleinkaartjes en 1x perkaline), maar ook inclusief enkele mooie Nederlandse voorbeelden, handgeschreven menu's en/of gesigneerd door het gezelschap.-

verkocht € 140.00
kavel: 623
[Menukaarten. Scheepvaart] Diverse verzamelingen: (1) Verzameling van ca. 60 kaarten
-van de Holland-America Line, 4to en folio formaten, grotendeels jaren 30-60, grotendeels bestaande uit setjes kaarten met hetzelfde Nederlandse thema van decoratie.-

verkocht € 200.00
kavel: 624
[Kookboeken] 2 Nederlandstalige manuscript kookboeken: (1) Kookboek op gelinieerd papier,
-ca. 1900, met 120 p. handgeschreven recepten, voorafgegaan door ca. (140) p. met een alfabetische duimindex op de recepten en 1 p. index van de recepten van "Gebak en Taart", 1 p. met "Laat kinderen gekregen" (13 namen van vrouwen), ca. 100 blanco pagina's, gebonden in halfleer, 4to. -

verkocht € 220.00
kavel: 625
[Kookboeken] "Copien van recepten uit oude handschriften bij één verzamelt"
-"Dezelve zijn hier in twalf [sic] afdelingen afgedeelt [sic], als volgt:". Manuscript kookboek/ receptenboek op handgeschept papier met gekroond Pro Patria watermerk, ca. 1800, titelpagina gevolgd door 19 p. index op de 12 afdelingen, gevolgd door 248 recepten op (168) p., contemporain halfleer, klein 4to formaat.-

verkocht € 970.00
kavel: 626
[Kookboeken] Nederlandstalig manuscript kookboek,
-ca. 1850, met 215 handgeschreven recepten op (112) p. in verschillende handen op handgeschept papier met Pro Patria (Tuin van Holland), met achterin (na 44 blanco p.) een register op de recepten, contemporain linnen, klein 4to formaat.-

verkocht € 720.00
kavel: 627
[Menukaarten] Verzameling van 37 gelegenheids-menukaarten gedrukt op stof,
-grotendeels Nederland, 1923-1964, diverse formaten, 3x vormgegeven als banier met houtenstokjes.-
€ 70 - € 140
kavel: 628
[Menukaarten] Verzameling van ca. 60 diverse menukaarten,
-Frans- en Nederlandstalig, 19de-20ste eeuw, diverse formaten en uitvoeringen, inclusief kaarten met originele tekeningen, handgeschreven menu's en kaarten met handtekeningen van leden van het gezelschap.-

verkocht € 90.00
kavel: 629
[Menukaarten. Maison G.H.A. van der Velden] Ca. 250 19de-eeuwse menukaarten,
-1867-1887, grotendeels Franstalig, gedrukt in goud op glad papier (porseleinkaartjes) en ca. 15 x 10 cm, maar ook inclusief chromolithografische kaarten, kaarten met een speciale vorm en kleinere en grotere kaarten, geordend in map met handgeschreven lijst van de kaarten met soort menu, datum, huis (vrijwel alle "Van der Velden"), en gastheer/ initialen, diversen (druktechniek etc.) en met wat aanvullende documentatie.-

verkocht € 460.00