[600] [601] [602]
kavel: 600 verkocht € 120.00

[Banketbakkerij] De volmaakte banketbakker, of grondige aanwijzing tot het toebereiden

van allerlei soorten van bonbons, suikerwerken (...) alsmede beproefde voorschriften en recepten voor alle vakken der banketbakkerij (...). B. de Graaff. 2e druk. Arnhem/ Nijmegen, Gebrs. E. & M. Cohen, 1885. xvi,190 p. Eenvoudig linnen. Bovenzijde rug gespleten op scharnieren, rug losgaand van blok, stempeltje in tekst. Met 1 plaat (defect) + De hedendaagsche banketbakker. Handboek voor koek- en banketbakkers bevattende circa 600 recepten waaronder vele nieuwe. A. Falli. 4e, vermeerderde druk. Rotterdam, D. Bolle, ca. 1900. Geïll. halflinnen. Platten los en met slordige plakbandrestauratie, deel titelblad afgescheurd. Met los ingelegde manuscript recepten - en De banketbakker in de keuken. Verzameld en toegelicht door een Oud-Chef-Patissier. 5e herziene druk. Rotterdam, P.D. Bolle, ca. 1930. Oorspr. omslag met enkele scheurtjes, iets roestvlekkig.
Gebruikte exemplaren. (totaal 3)