[600] [601] [602] [603]
kavel: 601 verkocht € 70.00

Handboek voor gebakken en ijs-crêmen. Georges Vindevogel

Kortrijk, Georges Vindevogel, 1924. 46 p. Oorspr. omslag. Wat (roest)vlekkig. Met recepten voor o.a. oliekoeken, kneukels en absint + De hedendaagsche kookkunst, of de wetenschap om lekker en goedkoop te eten en te drinken. 8e, verbeterde en vermeerderde druk. Gouda, G.B. van Goor zonen, (1890). xvi,320 p. Verguld linnen + In en om de vliegenkast. Eene verzameling berekende recepten. Martine Wittop Koning. Utrecht, Kemink & zoon, 1907. xiii,236 p. Linnen sleets + 1 andere van Wittop Koning - en 1 andere.
(totaal 5)