[603] [604] [605] [606] [607]
kavel: 605 € 70 - € 120

Recepten van de Haagsche Kookschool

A.C. Manden. 's-Gravenhage, Gebroeders Van Cleef, 1895. 1e druk. xlvi,306 p. Halflinnen met vernieuwde schutbladen. Manuscript gewichtstabel op blanco keerzijde voorwoord, hier en daar iets roestvlekkig + 9 latere drukken van dezelfde tussen de 6e druk (1897) en de 38e druk (1923, 2x).
(totaal 10)