[610] [611] [612] [613] [614]
kavel: 612 verkocht € 80.00

De hedendaagsche kookkunst, of de wetenschap om lekker en goedkoop te eten en te drinken

4e druk. Maria Haezebroek & J.P. Gros. Gouda, G.B. van Goor, 1857. xlv,(11),254 p. Leer met vergulde rug. Enkele pp. aan begin en eind zwaar gebruind + idem, 7e druk (restauraties) + Het spaarzame keukenboek door Cauderlier, oud-tafelhouder te Gent. 5e druk. Gent, Leo de Busscher, 1870. 469,(1) p. Roestvlekkig, laatste blad besch. - en Keukenboek. H. Davidis. 10e druk. Haarlem, Erven F. Bohn, 1887. Linnen met gebruik van oorspr. omslag.
(totaal 4)