[616] [617] [618] [619] [620]
kavel: 618 verkocht € 265.00

De Nederlandtse Herbarius of Kruydt-Boeck

beschryvende de Geslachte, Gedaente, Plaetse, Tijt, Oeffeningh, Aert, Krachten en medicinael gebruyck van alderhande Boomen, Heesteren, Boom-gewassen, Kruyden en Planten die in de Nederlanden in ’t wilde gevonden, ende in de Hoven ondehouden worden (...) door Petrus Nylandt, M. doctor. Amsterdam, Marcus Doornick, 1670. (6), 328 p. Gegraveerde titelpagina, houtsnedes in de tekst. Halfleer, rug met verguld titelvignet. 16,5 x 20 cm.
Band iets sleets op rug en randen, enkele pp. gerestaureerd aan marge, enkele pp. watervlekkig aan randen, pp. 329-342 ontbreken.