[622] [623] [624] [625] [626]
kavel: 624 verkocht € 220.00

[Kookboeken] 2 Nederlandstalige manuscript kookboeken: (1) Kookboek op gelinieerd papier,

ca. 1900, met 120 p. handgeschreven recepten, voorafgegaan door ca. (140) p. met een alfabetische duimindex op de recepten en 1 p. index van de recepten van "Gebak en Taart", 1 p. met "Laat kinderen gekregen" (13 namen van vrouwen), ca. 100 blanco pagina's, gebonden in halfleer, 4to.
(2) Soortgelijk, iets later manuscript kookboek met 196 p. recepten voorafgegaan door ca. (50) p. met alfabetische duimindex, gebonden in halflinnen. Toegevoegd: de jaargangen 1903 en 1904 (21ste en 22ste jrg.) van het tijdschrift L'Art Culinaire, en een los speciaal nummer van dit tijdschrift. (totaal 5)