[626] [627] [628] [629] [630]
kavel: 628 verkocht € 90.00

[Menukaarten] Verzameling van ca. 60 diverse menukaarten,

Frans- en Nederlandstalig, 19de-20ste eeuw, diverse formaten en uitvoeringen, inclusief kaarten met originele tekeningen, handgeschreven menu's en kaarten met handtekeningen van leden van het gezelschap.
Verzameling met meerdere bijzondere voorbeelden, o.a. kaarten met leuke originele tekeningen, w.o. een aquarel van A. Pelemans (1916), Jimini Krekel en leuke karikaturen, een facsimile kaart van "Au Mouton de Pannurge" met illustraties van Dubout en met gedrukte handtekeningen van Jean Cocteau, Orson Welles, Marcel Pagnol, Louis Armstrong e.a., een prachtige, in kleuren gedrukte "tafel-orde", een serie van 2 handgeschreven en 4 gedrukte kaarten van Hotel des Indes (1933-1935) en 2 kaarten van de vrijmetselaarsloge L'Inséparable te Bergen op Zoom (een in de vorm van een papieren hoedje). (totaal ca. 60)