[628] [629] [630] [631] [632]
kavel: 630 verkocht € 110.00

[Menukaarten] Verzameling van meer dan 100 diverse menukaarten,

grotendeels Frans- of Nederlandstalig, 19de-20ste eeuw (vanaf ca. 1870), diverse formaten (inclusief enkele kaarten met speciale vorm).
Met o.a. de volgende kaarten: (1) Kleurenlithografische kartonnen menukaart van de Ned. Jachtvereeniging Nimrod, 12 juli 1879; (2) Een prachtige kaart gedrukt in goud op glad papier (porseleinkaart), gedateerd oktober 1873 (gedrukt door A.J. van Lier te Amsterdam); (3) Een menukaart in de vorm van een envelop gedrukt in dezelfde techniek als (2) (1870); (4) Een handgeschreven menukaartje met illustratie van een vogel met gebruikmaking van echte veertjes (1878); (5) Een kaart in de vorm van een aandeel van de Nederlandsch-Indische Escompto Maatschappij, met het menu in de vorm van talons; (6) Een menukaart in de vorm van een colbertje met hangertje; (7) Een menukaart van 13 maart 1984 van vermoedelijk het Catshuis, met aangehecht kaartje "De heer Lubbers". (totaal 100+)