[655] [656] [657] [658] [659]
kavel: 657 verkocht € 70.00

Jan den Hengst (1904-1983)

Sint-Nicolaaskerk. Aquarel en potlood op papier. 33 x 50,5 cm. Gesigneerd linksonder.
Achterzijde langs randen verstevigd.