[288] [289] [290] [291] [292]
kavel: 290 verkocht € 80.00

[Koninklijk Huis] Gesigneerde brief Prins Hendrik

Typoscript dankbrief aan Anna Scholten, gedateerd Den Haag, 23 december 1933. Ondertekend met "Steeds gaarne, Uw [in pen:] Prins der Nederlanden". Briefhoofd met blauw kroontje en hoofdletter H. Blad gevouwen; afmetingen uitgevouwen brief 23 x 35 cm. Toegevoegd: boek Ut de Fransozentid door Fritz Reuter.
Dankbrief van Prins Hendrik aan Scholten voor het toezenden van het door haar vertaalde boek Ut de Fransozentid door Fritz Reuter evenals eerdere Reuter-vertalingen van haar hand.