[297] [298] [299] [300] [301]
kavel: 299 verkocht € 200.00

[Brillen] Kasboeken m.b.t. administratie van opticiens

Kasboek "1860-1872", 8vo, met honderden rekeningen voor brillen e.d., o.a. Rotterdam, Amsterdam, Middelburg, Rozendaal etc. In regelmatig handschrift genoteerd. Met los ingestoken handgeschreven briefjes, visitekaartjes etc. + folio register met handgeschreven rekeningen, meest gevestigd in Noord-Nederland, met losse documenten (o.a. van horlogemakers) gedateerd 1924 + "Verkoop Boek Sep. 1923 - Dec. 1924". Dun rechthoekig kasboek met rekeningen omgeving Groningen + alfabetisch register van Omnia Optical, 30 Rue Chapon, Paris 3e, met (losse) bijdragen o.a. gedateerd 1949 en 1975, 4to - en Vakgroep Opticiens. Werkboekje no. 1 van [ingevuld in pen:] Paul Geerling. Met de hand ingevulde werkzaamheden, laatste gedateerd 1954.
(totaal 5)