1440-1494 Aziatische kunst, literatuur & fotografie

[1440 - 1449] [1450 - 1461] [1462 - 1471] [1472 - 1481] [1482 - 1491] [1492 - 1494]
kavel: 1450
Catalogue of a Collection of Mounted Porcelain belonging to E.M. Hodgkins
-with twenty-four (tipped-in) autotypes in black and colours. Compiled by Seymour de Ricci. Paris, Typographie Philippe Renouard, 1911. Oblong, in linnen geb.-
€ 100 - € 200
kavel: 1451
Netsuke
-Draak/fantasiefiguur. Gesign. aan onderzijde. Ivoor, ca. 1910-1930. Hoogte 75 mm. -

verkocht € 120.00
kavel: 1452
Okimono
-Chinese keizer met scepter. Ivoor, ca. 1900. Hoogte 120 mm. -

verkocht € 80.00
kavel: 1455
[Japan] Utagawa Kunisada Shunga houtsnede
-Voorstelling van copulerend stel. 2 pagina's aaneen verbonden. Afmeting papier 27 x 19,4 cm. Gedrukt ca. 1835.-
€ 60 - € 90
kavel: 1456
Okimono
-Japan, 19e eeuw. Ivoren figuur met rolschildering in zijn hand. Niet gesigneerd. Heeft kleine beschadiging aan bovenkant van de rol. Hoogte 36 mm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1457
Peking Jung Pao Chai Hsin Chi Shih Chin P'U
-2 vols. in cassette. Druk Peking Jung Pao Chai, Publishers, 1955. Ode aan kunstenaar Ch'i P'ai-shih (1864-1957). -

verkocht € 420.00
kavel: 1458
Matsuzaki Hanzo
-Twee titels: 1) Irohabiki Moncho. Kikuo Tanaka. Matsuzaki Hanzo, 1881. Over de Japanse heraldiek (Crest); 2) Karakusa Moyo Hinagata/Models of Chinese Patterns and Motifs. Takizawa Kiyoshi, Matsuzaki Hanzo, 1884. -

verkocht € 100.00
kavel: 1459
Chinese almanak
-Tung Shing. Ca. 1900. Rijk geïll. Touwgebonden.-

verkocht € 140.00
kavel: 1460
Yongxian Liao
-Shang You Lu, Zeng Bu, ca. 1900. Biografisch woordenboek van beroemde mannen. 22 delen in 4 vols. in cassette, koordgebonden met benen sluiting. 11 x 8 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1461
[Geneeskunde] Bao Xiang'ao Bian
-Yan Fang Xin Bian : Shi Ba Juan. Chinees medisch receptenboek, uitg. Hengbin: Zhonghua hui guan, 1891. 4to. Binding los, intern goed. -
€ 125 - € 250