1440-1494 Aziatische kunst, literatuur & fotografie

[1440 - 1449] [1450 - 1461] [1462 - 1471] [1472 - 1481] [1482 - 1491] [1492 - 1494]
kavel: 1462
[Chinese literatuur] Wu Cheng'en (ca. 1500-1582)
-Journey of the West. Eerste helft 19e eeuw. Herdruk van een Chinese roman uit de 16de eeuw. Eerste deel geïllustreerd met bekende figuren uit Tang Sanzang; Sun Wukong, Zhu Bajie en Sha Wujing. 5 vols. Bij het eerste deel mist een deel van het broze omslag, verder nette en zeldzame set. -

verkocht € 300.00
kavel: 1463
Tay Bak Koy (1939-2005)
-Landschap met huisje in de bergen. Aquarel met gouache. 30 x 30 cm. Signatuur linksonder. In lijst achter glas. -
€ 1250 - € 2500
kavel: 1464
Boeddhistische soetra
-Japan, 1913. Boeddhistische soetra in blauw linnen cassette met benen sluitingen. Net exemplaar.-
€ 100 - € 200
kavel: 1465
[Taoïsme] The Precious Scroll of Incense Mountain (Xiangshan baojuan)
-Jiang Zhiqi (1031-1104). 2 vols. China, midden 18de eeuw. Geïllustreerd met een houtsnede van prinses Miaoshan* Eerste deel met broze kaft. Beide delen met eigenaars-stempels op voorplat. Goede set van deze vroege zeldzame druk van dit taoïstische werk.-
€ 700 - € 1200
kavel: 1466
[Chinese mythologie] Journey to the North
-China, 19e eeuw. 2 delen in een volume. Geschreven bij aanvang van de Ming dynastie (1368-1644). Bevat 3 kleine illustraties van de hoofdpersonen (Chen-Wu, Zhen-Wu, Hsuan-T'ien Shang-ti). Herbonden in laat 19e eeuws zacht-papieren kaft met gekaligrafeerde titel en eigenaarsstempel in rood. -

verkocht € 130.00
kavel: 1467
Legend of the White Snake
-Chinees sprookje uit de Ming dynastie (1368-1644) 4 delen in 1 vol., China, vroeg 19e eeuws. Kl. 4to. 12 pag. illustraties in houtsnede. Meerdere delen in 1 band, herbonden in vroeg 20ste eeuw papieren bandje. -

verkocht € 280.00
kavel: 1468
Tang poëzie
-China, ca. 1850. 4to, in vroeg 20ste eeuwse pap. band, koordgebonden met rode eigenaarsstempel. 2 vols. -

verkocht € 150.00
kavel: 1469
Yaoqu Wang (18e eeuw)
-Gu Tang shi he jie. Vroeg 19e eeuwse druk van dit poëtisch werk over de Tang dynasty (618–907). In vroeg 20ste eeuws papier gebonden met rode eigenaarsstempel. -

verkocht € 80.00
kavel: 1470
[Indonesië] Foto's en cartes de visite
-Lot met 42 foto's en carte visites uit Indonesië 1880-1930. Met o.a. foto's van twee manen in bibliotheek met luipaardkleed en sperenkoker; drijvende huizen; prauwen -en Cartes Visites van o.a. R. Schütz, Java; Koene & Comp., Batavia; Woodbury & Page, Java (gedat. in hand 1887 op achterzijde) en 4 andere van dezelfde fotograaf; J.F. Donkers, Soerakarta Java; J.H. de Bruijn, Samarang en meer.-
€ 150 - € 250
kavel: 1471
[Indonesië] Fotografie
-Ruim 200 foto's mbt. Indonesië, alle los in map. Met o.a. kampongs, taxi's in steden, een reis in Lombok, Vissers, etc. diverse formaten. -
€ 200 - € 400