1440-1494 Aziatische kunst, literatuur & fotografie

[1440 - 1449] [1450 - 1461] [1462 - 1471] [1472 - 1481] [1482 - 1491] [1492 - 1494]
kavel: 1472
[Indonesië] Fotografie
-Lot met 25 foto's mbt Indonesië, waaronder 10 kabinetsfoto's ca. 1880-1900 waaronder gouvernantes met kinderen, en een officier met chauffeur. Enkele foto's met fotograaf op achterzijde; Tan-Tjie Lan, Tionkok, Hokian, Batavia; C. Johannes, Java; M. Taggeselle, Java en B. Schütz, Java. Alle los in map gestoken.-

verkocht € 300.00
kavel: 1473
[Indonesië] Fotografie
-Fotoreportage Zendingshulp Indonesië, jaren '60/70. 20 foto's, o.a. College Hogeschool Timor, fotograaf Jaco Klamer, Exterieur ziekenhuis Bethesda, Java en enkele militairen in Java. Elk 17 x 24 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1474
[Indonesië] Jan Niemantsverdriet (1885-1945)
-Indonesisch dorp. Aquarel, sign. 'Jan Frank' (=Jan Niemantsverdriet) r.o. 20 x 24,5 cm. In passe-partout achter glas + Portret van een kind. Olieverf op paneel. Sign. 'Jan Frank r.o. 34 x 26,5 cm. -
€ 500 - € 800
kavel: 1475
Kaoru Kawano (1916-1965). "Kokeshi"
-Kleurenhoutsnede, 57,5 x 38,5 cm., gesigneerd, getiteld en genummerd 88/100 in potlood, in lijst en onder passepartout.-
€ 70 - € 140
kavel: 1476
[Indiase miniaturen] Lot van 3 verfijnde gouaches,
-17,5 x 7 cm., 22,5 x 10 cm. en 18,5 x 11,5 cm. (inclusief de tekstvakken boven en onder de tekening), 19de-eeuw, uniform ingelijst (totaal 3). -

verkocht € 140.00
kavel: 1477
Ochiai Yoshiiku (1833-1904) + Hiroshige II (1826-1866)
-6 Japanse houtsneden gedrukt op Chirimen, tweede helft 19de eeuw. 5 taferelen door Ochiai Yoshiiku (1833-1904) met strijders en 1 tafereel van Hiroshige II (1826-1866). -
€ 200 - € 300
kavel: 1478
Utagawa Yoshitsuya (1822-1866)
-6 houtsneden uit de serie Hisago gundan gojûyojô (Fifty-four Scenes from the Story of Hideyoshi), 1864. Uitgave Tsutaya Kichizô (Kôeidô). Oban formaat, geplakt in het passe partout. -

verkocht € 200.00
kavel: 1479
[China. Geneeskunde] Jing'an Hou
-Fengmen Bianzheng [vert. Diagnostic of Leprosy] Uitgave 1876. Werk over de diagnostiek van lepramet 34 illustraties van leprozen. kl. 4to. Gebonden op traditionele wijze. 19e eeuws papieren omslag met handgeschreven tekst over het originele omslag. -

verkocht € 200.00
kavel: 1480
[China. Geneeskunde] Xiaoting Xiao; Shixi Yuan
-Feng Men Quan Shu [vert. The complete book on Leprosy]. Compleet in 2 vols., ca. 1877. Gebonden op trad. wijze. In 19e eeuws papieren omslag met handgeschreven tekst over het originele omslag.-
€ 200 - € 400
kavel: 1481
[Japan] Rinso Aochi. Kikai Kanran (1775-1833)
-1825. Over chemie en natuurkunde. Met enkele gravures. Op Japanse manier gebonden, in cassette met benen sluiting. -

verkocht € 125.00