1440-1494 Aziatische kunst, literatuur & fotografie

[1440 - 1449] [1450 - 1461] [1462 - 1471] [1472 - 1481] [1482 - 1491] [1492 - 1494]
kavel: 1482
[China. Almanak] Tung Shing
-Zeer zeldzame vroeg 18e eeuwse almanak gebaseerd op de Chinese maankalender. Met enkele houtsneden over handlijnkunde. -
€ 350 - € 700
kavel: 1483
Parelmoer
-Kanton, 19e eeuw. Set van twee gespiegelde parelmoer schelpen, met beschilderd kustlandschap. Op 2 Kantonese uitgestoken houten voetstukken met floraal motief. Afm. op standaard 29 x 20 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 1484
Parelmoer
-6 onbewerkte gave parelmoer schelpen, ca. 1900. In doos. Afm. elk 15 x 19,5 cm. -
€ 80 - € 150
kavel: 1485
Famille rose schotel
-China, vroeg 19e eeuw. Rijk gedecoreerde schotel. Op plat twee pioenrozen, op de lip geometrisch herhalend floraal patroon. Twee haarlijnen. + 3 Imari kommen. Afm. 24 cm. - en 3 borden waarvan 2 Delftse. -

verkocht € 150.00
kavel: 1486
[Manuscript] Shu Fu Fashi
-Handgeschreven talisman, China, tweede helft 19e eeuw. Trad. touwgebonden. 43 pp. met enkele getekende figuren.-

verkocht € 220.00
kavel: 1487
Tokwaan-Kokyo-Zuroku
-Or ancient Chinese mirrors from the collection of the late Kenzo Tomioka. Kyoto. Japan. 1924. 39 x 30 cm. Voorwoord B. Shima. Lijst van de platen, genummerd I - L. (1 t/m 50) met begeleidende tekst op de tegenoverstaande beschermbladen, flexibele groene kaft, touwgebonden in portfolio met Japanse sluiting (linnen met ivoor). Het portfolio enigszins verschoten. De tekst en de platen in zeer goede staat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1488
Lui Xaing
-Gu jin lie nu? Zhuan Yan Yi. 18e eeuwse uitgave. 5 vols. in 3 dln. Incomplete set. Zeldzaam en belangrijk werk over de morele educatie van vrouwen geschreven ten tijde van de Han dynasty (76-77 voor Christus). Op trad. wijze gebonden. -

verkocht € 200.00
kavel: 1489
[China. Almanak] Tung Shing
-Almanak gebaseerd op de Chinese maankalender, ca. 1780. Bevat enkele houtsneden over handlijnkunde. Trad. koordgebonden. -
€ 250 - € 500
kavel: 1490
[China. Almanak] Tung Shing
-Almanak gebaseerd op de Chinese maankalender, 19e eeuw. Rijk geïllustreerd. Trad. koordgebonden. met titelvignet op voorplat. -
€ 125 - € 250
kavel: 1491
Rucheng Zhang (ca. 1723-1795)
-Jia Li Hui Tong, China, Qing periode, 18e eeuw. 4 dln. in een band. Over familiegeschenken, geïllustreerd. Trad. koordgebonden met manuscript titel op omslag. -

verkocht € 80.00