800-821 Topografie buiten Europa

[800 - 809] [811 - 821]
kavel: 811
Naar Californië. Reisherinneringen
-Hugo de Vries. Tweede herziene druk, met talrijke illustratiën. Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon, 1906. 2 dln. in rood halflinnen geb. Nette set. Met kaartje van Hugo de Vries aan de eerste bezitter.-
€ 60 - € 90
kavel: 812
[Australië] Watkin Tench
-Beschrijving van den togt naar Botany-Baaij; van de oprechting der Engelsche Volkplanting aan Port-Jackson; en van de luchtgesteldheid, inboorlingen, dieren, voortbrengselen en andere bijzonderheden van Nieuw-Zuid-Wales. Naar den Tweeden druk uit het Engelsch vertaald, en door den vertaaler met een aanhangsel, de jongste berichten uit Port-Jackson enz. behelzende, vermeerderd. Amsterdam, Martinus de Bruijn, 1789. x, 212 pp. In eenvoudige pap. band, rug met modern linnen verstevigd. Intern goed. -

verkocht € 4200.00
kavel: 813
[Suriname] Suriname. Koloniaal Nieuws- en Advertentieblad
-Ca. 215 nummers tussen 1915 en 1927. Paramaribo, H. van Ommeren, 1915-1927 + De Surinamer. Justitia, Piëtas, Fides. 12 nrs. tussen 1934 en 1937. Paramaribo, A.J. Morpurgo, 1934-1937 + De Banier. Van Waarheid en Recht. Surinaamsch Nieuws- en Advertentieblad. Ca. 40 nrs. tussen 1934 en 1937. Paramaribo, P.A. May, 1934-1937. Toegevoegd: ca. 50 nrs. Suriname en ca. 60 nrs. De Surinamer - en 6 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 814
[Afrika] In Afrika's Donkere Wildernissen
-Tochten, ontdekkingen en ontmoetingen. Opsporing van, en terugkeer met Emin Pacha. Delen 1-2 (van 3). Henry M. Stanley. Arnhem/ Nijmegen, Gebr. E. & M. Cohen, ca. 1890. Met gravures en uitslaande kaarten en tabel. In 2 halflinnen banden met gemarmerde platten. Beide banden sleets en rug dl. 1 losgaand + How I Found Livingstone. Travels Adventures, and Discoveries in Central Africa. Henry M. Stanley. 3 delen. Berlijn, A. Asher & Co., 1873. Met 2 gravures ingebonden aan het begin van elk deel. Asher's Collection of English Authors British and American, nr. 54. Halfkunstleer met gemarmerde platten + Les Sources du Nil. Voyage des Capitaines Speke & Grant. J. Belin-De Lanay. Parijs, Librairie Hachette, 1877. 3e druk. Kunstleer. Met gravures en drie uitslaande kaarten, w.v. 1 met enkele scheuren - en 2 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 815
[Mallet. Afrika] Description de l'Univers
-contenant les differents systêmes du monde, les cartes generales & particulieres de la geographie ancienne & moderne: les plans & les profils des principales villes & des autres lieux plus considerables de la Terre (...). Allain Manesson Mallet. Tome troisième. Afrique ancienne et moderne. Paris, Denys Thierry, 1683. (4),256,(14) p. Met titelgravure, 100 (van 101) genummerde platen, 6 ongenummerde platen w.v. 2 met gravure aan elke zijde en 1 kaart met afgesneden marges los ingevoegd. Leer met geribde en vergulde rug, 8vo.-

verkocht € 220.00
kavel: 816
[Azië] A travers L'Asie Centrale. La steppe Kirghize, Le Turkestan Russe
-Boukhara, Khiva, le pays des Turcomans et la Perse. Impressions de voyage. Henri Moser. Paris, Librairie Plon, 1885. Oorspr. verguld en versierd linnen, 4to. Met meer dan 170 gravures w.o. 16 heliotypies en een grote uitslaande kaart. Kaart wat roestvlekkig, etiket op rug, vernieuwde schutbladen, verder goed ex. + From Pekin to Calais by Land. H. de Windt. London, Chapman & Hall, 1889. x,656 p. Oorspr. geïll. linnen. Met 15 platen en uitslaande kaart. Band vlekkig/ verkleurd, hoeken gestoten, verder goed.-

verkocht € 100.00
kavel: 817
[Afrika] Beiträge zur Geologie von Kamerun
-Dr. C. Guillemain. Berlijn, Geologischen Landesanstalt, 1909. Abhandlungen der Königlich Preussischen Geologischen Landesanstalt serie, nr. 62. Halfleer met gemarmerde platten. Band wat sleets. Met uitslaande kaarten + Eine Studienfahrt nach Kordofan. Carl Meinhof. Hamburg, L. Firederichsen & Co., 1916. Abhandlungen des Hamburgischen Kolonialinstituts serie, band 35. Oorspr. kartonnen omslag. Met uitslaande kaart + Les Oiseaux du Zaïre. Leon Lippens/ Henri Wille. Hubert Lehaen (fotograaf). Lannoo, 1976. Linnen. Enkele katernen losgaand - en 1 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 818
[Dubois. Pieter van der Aa. Azië/ Afrika/ Amerika] La geographie moderne, naturelle,
-historique & politique, dans une methode nouvelle & aisée. (...) Tome troisième, contenant l'Asie. Seconde partie. Abraham Dubois. Leiden, Pierre vander Aa, 1729. 533-712 p. Titelblad in rood en zwart met gegraveerd vignet, met 7 uitslaande kaarten. Contemporain halfleer, geribde en vergulde rug met rugschildjes, 4to. Gebonden met: idem, Tome quatrième. Contenant l'Afrique, l'Amérique, & les Terres Inconnuës, Arctiques, & Antarctiques. Troisième-cinquième partie. 717-820,825-908,(60) p. Titelblad in rood en zwart met gegraveerd vignet, met 8 uitslaande kaarten.-

verkocht € 600.00
kavel: 820
[India] Reize in eenen Palanquin;
-Of lotgevallen en merkwaardige aanteekeningen op eene reize langs de kusten Orixa en Choromandel. Jacob Haafner. [2 delen in een band, 2e druk]. Amsterdam, G.J.A. Beijerinck, 1827. Klein 8vo, linnen, titel op rug in goudopdruk. Deel I en II met titelgravure door R. Vinkeles, deel I met een uitslaande kopergravure en 3 handgekleurde gravures over de volle pagina, deel II met 2 uitslaande kopergravures en een handgekleurde gravure over de volle pagina. Alle gravures door R. Vinkeles. Zeer goed en compleet ex. van deze reis langs de Indiase kustprovincies Choromandel en Orixa.-

verkocht € 110.00
kavel: 821
[Verre Oosten] India Antiqua. A Volume of Oriental Studies
-presented by his friends and pupils to Jean Philippe Vogel, C.I.E. on the occasion of the fiftieth anniversary of his doctorate. Leiden, E.J. Brill, 1947. Linnen, folio. Met handgeschreven brief van R.A. Kern aan G.F. Pijper, 1948. Rug wat smoezelig, verder goed + DAI Nippon in South East Asia. Handbook. Japanese Occupation Stamps and Postmarks of Netherlands Indies, Malaya, Borneo, Brunei, Sarawak, Labuan etc. N.F. Hedeman/ R. Boekema. Den Haag, Roelf Boekema, 1948. Halflinnen. Goede staat - en Dutch East Indies, 1941-1945. Veilingcatalogus. Den Haag, Roelf Boekema, 1974. Flexibel kunststoffen omslag met imitatie-stikwerk aan de randen.-
€ 70 - € 120
[800 - 809] [811 - 821]