veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1505] [1506] [1507] [1508] [1509]
kavel: 1507 verkocht € 120.00

[Grafiek. Emancipatie satire/ karikatuur] Lot met 27 bladen

in diverse technieken met o.a. L'Aage D'Airain: La peur de pendre un bien avec peine amasse (...). Parijs, H. Bonnart e.a., ca. 1700, handgekleurde en goudgehoogde kopergravure, 33 x 22 cm., meerdere kopergravures 18e en 19e eeuw, een aantal litho's en meerdere bladen in boekdruktechniek. Meerdere in contemporaine kleuring. Voornamelijk Duits en Oostenrijks materiaal. Bijliggend een geschreven uitleg van de bladen.
(totaal 27)