veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1512] [1513] [1514] [1515] [1516]
kavel: 1514 verkocht € 60.00

[Molens] Lot van 24 prenten en tekeningen in diverse technieken,

18de-20ste eeuw, alle met een voorstelling van (water)molens, diverse formaten.
Bevat litho's, (staal- of hout)gravures en houtsnedes door/ naar L. Friedrich, E. Grandsire, Van der Hecht, M. Hobbema, H. van Hooff, Masereel, S. Owen, W. Schäfer, Ruijsdael, K.J. de Vries (Rolde) en H. Winckles, en een leuk origineel ontwerp in gouache "Wie 't eerste komt, wie 't eerste maalt". Tevens een letterdruk ordonnantie van de Staaten van Holland en Westvriesland uit 1754, m.b.t. molenaars. (totaal 24)